Wrocław: Rodzinne Maślice – Arkop buduje kilkaset mieszkań w paru etapach źródło: materiały inwestora

Wrocław: Rodzinne Maślice – Arkop buduje kilkaset mieszkań w paru etapach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na nowe osiedle przy ulicy Maślickiej za rok. Wrocławski inwestor realizuje na start ponad 160 mieszkań. W drugim etapie już oferuje przeszło 130, a w planach ma jeszcze trzeci.
Arkop Deweloper wprowadził do sprzedaży drugi etap Rodzinnych Maślic. Start budowy wyznaczył na I kwartał tego roku, a zakończenie na II kwartał 2020.
Realizuje trzy dwupiętrowe budynki ze 133 mieszkaniami o metrażach od 27 do 105 mkw. Są dostępne w układach od jedno- do czteropokojowego. Do każdego przynależą balkony, a do większości na parterzetarasy z ogrodami. Na ostatniej kondygnacji znajdują się lokale z antresolami. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe w garażu i na zewnątrz, komórki lokatorskie i rowerownie.
Cała inwestycja została również starannie zaprojektowana pod względem zieleni. Dokładnie przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom znaczne poczucie przestrzeni, tworząc relaksujące miejsca do zabawy dla tych najmłodszych i wypoczynku dla nieco starszych mieszkańców osiedla – zapewnia deweloper.
materiały inwestora

Docelowo setki mieszkań

Budowa pierwszego etapu, przy ul. Maślickiej 65, trwa od IV kwartału 2018 roku. Ma być gotowy w I kwartale 2020 r. W ramach niego powstają dwa trzypiętrowe budynki (dodatkowo z windami). Znajdzie się w nich 165 mieszkań o takich samych układach i powierzchniach, z podobnymi udogodnieniami. Ponadto deweloper przewidział wydzielenie czterech lokali usługowych. W planach ma jeszcze trzeci, ostatni etap osiedla.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA
materiały inwestora

Maślice w rozbudowie w kilku miejscach

Przy ul. Maślickiej buduje również, od ubiegłego roku, PCG Sp. z o.o. Futurię mają wyróżnić m.in. tarasy na dachach, prywatny park kieszonkowy oraz nowoczesne rozwiązania, takie jak stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. W trzech budynkach powstaje prawie 160 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy we wrześniu.
Materiały inwestora
Za to w styczniu donosiliśmy, że kilkaset nowych mieszkań znajdzie się przy alei Śliwowej. Deweloper Inter-Es ruszył już z realizacją osiedla Śliwowa. Ma być gotowe w przyszłym roku.
Materiały inwestora
W tym samym miesiącu informowaliśmy o inwestycji planowanej przy ul. Wołodyjowskiego, w sąsiedztwie Królewieckiej. Spółka Sagaris Sp. z o.o. Sp. k. wybuduje tam około 100 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA