DODAJ

Warszawa: Praga Verde – Aneo Development stawia na Gocławku blok z własnym dziedzińcem [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Praga Verde –
Mariusz Bartodziej
2019-05-10 08:00:41
W budynku przy ulicy Gdeckiej w dzielnicy Praga-Południe będzie dostępnych przeszło 40 lokali, w tym kilka usługowych. Do mieszkań o metrażach od 35 do 77 metrów kwadratowych będzie prowadzić hol z portiernią. Na nabywców czeka również prywatny dziedziniec.
Aneo Development Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż lokali w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Gdeckiej na warszawskim Gocławsku. Z budową ruszył już wcześniej, w pierwszym kwartale. Planuje ją zakończyć w III kwartale 2020 roku. Projekt przygotowała pracownia Bulak Sp. z o.o.

materiały inwestora


Praga Verde to trzypiętrowy obiekt z 38 mieszkaniami w czterech układach. Jest dostępnych 12 apartamentów jedno- (35-40 mkw.), 13 dwu- (42-46 mkw.), 10 trzy- (58-73 mkw.) i 3 czteropokojowe (77 mkw.). Prowadzi do nich reprezentacyjny hol z portiernią. Te na parterze posiadają ogródki, a na piętrach – balkony. Mieszkańcy skorzystają z windy, komórek lokatorskich, miejsc postojowych w garażu podziemnym, a także z prywatnego dziedzińca z zielenią. Deweloper zaplanował również trzy lokale usługowe o powierzchniach 31,02, 31,59 oraz 47,01 mkw. Znajdą się na parterze, od strony ul. Gdeckiej.

Więcej wizualizacji w galerii.

Na Gocławku powstaje też nowoczesna kamienica

W tej części Warszawy inwestuje także Konstans Sp. z o.o. Prowadzi od ubiegłego roku budowę Kamienicy Grochowskiej. Oferuje blisko 100 mieszkań o metrażach wynoszących od przeszło 30 do niemal 90 mkw. O szczegółach pisaliśmy w marcu.

Wizualizacje dostępne w galerii.

fot. Jakub Zazula