DODAJ

Warszawa: Globusowa 46 – w sąsiedztwie stawów Koziorożca powstaje mikroapartamentowiec [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Globusowa 46 –
Mariusz Bartodziej
2019-06-03 07:53:53
Za kameralną inwestycję w dzielnicy Włochy odpowiada Belvedere Development. Wkrótce ruszy z pracami, których zakończenie zaplanował na przyszły rok. Na trzech nadziemnych kondygnacjach znajdzie się sześć mieszkań.

Belvedere Development Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż inwestycji planowanej przy ulicy Globusowej 46, tuż przy stawach Koziorożca w warszawskich Nowych Włochach. Budowę chce rozpocząć jeszcze w tym kwartale, a zakończyć – w III kwartale 2020 roku.

Mikroapartamentowiec Globusowa 46 będzie miał trzy kondygnacje nadziemne. Na każdej znajdą się dwa mieszkania o wysokości pomieszczeń 2,7 m. Warszawski deweloper zaplanował łącznie cztery lokale trzy- (72,34-77,09 mkw.) i dwa pięciopokojowe (98,93 mkw.). Przynależą do nich ogródki lub balkony. Mieszkańcy skorzystają z miejsc postojowych w garażu podziemnym, komórek lokatorskich oraz windy. Teren inwestycji będzie ogrodzony.

Pragnęliśmy połączyć wszelkie korzyści płynące z największego polskiego miasta z komfortem terenów mniej zurbanizowanych – tłumaczy deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Deweloperzy zainteresowani Włochami

W tej części stolicy powstaje także znacznie większa inwestycja. Arkop Deweloper z Wrocławia ruszył już z budową swojego pierwszego osiedla w Warszawie. Realizuje Verde przy ul. Chrościckiego. Oferuje 70 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych. O szczegółach pisaliśmy w marcu.

Materiały inwestora