Rusza jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji mieszkaniowych w województwie śląskim

Rusza jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji mieszkaniowych w województwie śląskim

Katowice
REKLAMA

Rusza jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji mieszkaniowych w województwie śląskim. 10 lipca kamień węgielny pod osiedle Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach wmuruje warszawski deweloper OKAM Capital sp. z o.o. Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu, w którym udział zapowiedzieli przedstawiciele władz miasta, w tym Prezydent Piotr Uszok, przedstawiciele wykonawcy, architekt osiedla Tomasz Konior oraz osoby zaangażowane w budowę wizerunku nowoczesnych Katowic.

 

W miejscu, które za kilka dni zamieni się w plac budowy najlepiej zlokalizowanego zespołu mieszkaniowego w woj. śląskim, zaprezentujemy Państwu wizję budowy osiedla, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników miasta i bliskości natury. Konferencja prasowa będzie okazją do rozmowy z przedstawicielami spółki OKAM Capital, która postanowiła zainwestować w budowę luksusowego kompleksu apartamentowego z rekreacyjno-sportowym zapleczem, zlokalizowanego w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów. O wyjątkowości osiedla i jego wpływie na wizerunek nowych Katowic opowie jego projektant Tomasz Konior. O tym, jak w praktyce będzie wyglądała realizacja inwestycji, opowiedzą przedstawiciele firmy Hochtief Polska – głównego wykonawcy budowy osiedla. Podczas konferencji obecne będą także władze Katowic, które opowiedzą o wadze nowej inwestycji.

 

Konferencja prasowa odbędzie się 10 lipca o godz. 11 na terenie inwestycji, przy ul. Sikorskiego 47 w Katowicach.


DZIEŃ OTWARTY

Po konferencji prasowej osiedle Dom w Dolinie Trzech Stawów stanie otworem dla potencjalnych lokatorów. Inwestorzy zapoznają odwiedzających teren inwestycji z planami budowy osiedla i ofertą mieszkaniową, a eksperci przedstawią atrakcyjne warunki kredytowe i możliwości, jakie stoją przed potencjalnymi lokatorami. Na gości Dni Otwartych czekać będą atrakcje np. dedykowane dzieciom: trampoliny, basen z piłeczkami i dmuchany zamek, dorośli będą mogli obejrzeć plac budowy osiedla z lotu ptaka – ze zwyżki, która wyniesie ich kilkanaście metrów ponad teren realizacji inwestycji. Dzień otwarty Domu w Dolinie Trzech Stawów odbędzie się we wtorek 10 lipca w godz. 13-19 przy ul. Sikorskiego 47.

REKLAMA

 

 

Dom w Dolinie Trzech Stawów

O wyjątkowości apartamentów świadczy położenie - w centrum miasta, z widokiem na malowniczą dolinę, bezpośrednio w sąsiedztwie lasu i akwenu wodnego, w pobliżu najważniejszych dróg w regionie. Niedawno mieszkańcy Katowic wybrali Dolinę Trzech Stawów, w której budowane są apartamenty Okamu, za najlepsze miejsce do spędzania wolnego czasu.

Osiedle będzie posiadało bogatą infrastrukturę sportową (korty tenisowe, siłownię i fitness). Natomiast o wysoki standard i piękno tego miejsca zadbał jeden z najlepszych polskich architektów, Tomasz Konior, którego pracownia przygotowała projekt.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA