DODAJ

Warszawa: Osiecka – nowe mieszkania na Witolinie. Tworzy je Grupa Inwest [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Osiecka – nowe
Mariusz Bartodziej
2019-07-22 10:21:41
Warszawski deweloper wyburzył istniejące przy ulicy Osieckiej dwa obiekty mieszkalne i stawia w ich miejsce nowy budynek wielorodzinny. Pomieści ponad 40 lokali mieszkalnych i przestrzeń przeznaczoną na usługi. Mieszkańcy skorzystają z blisko 50 miejsc parkingowych.

Grupa Inwest rozebrała budynki przy ul. Osieckiej 57 oraz 59 na warszawskim Witolinie w dzielnicy Praga-Południe. W styczniu ruszyła z budową w ich miejsce bloku. Termin zakończenia prac wyznaczyła na lipiec 2020 roku. Sprzedaż lokali trwa. Ceny za te dostępne wynoszą od 335 946 do 645 879 zł (8 280-9 490 zł/mkw.).

Architektura wyróżni się dopracowanymi detalami odróżniającymi korzystnie obiekt od otaczającej przestrzeni – zapowiada deweloper.

materiały inwestora


Nie tylko mieszkania, ale i usługi

Nova Praga – Osiecka to czteropiętrowy budynek z hallami i windami. Znajdą się w nim 42 mieszkania o metrażach 32-86 mkw. Są dostępne w układach dwu-, trzy- i czteropokojowym. Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m. Grupa Inwest zaplanowała garaż podziemny z 48 miejscami postojowymi (32 900-49 900 zł), komórkami lokatorskimi (9 900-15 900 zł) i pomieszczeniami na rowery. Za to na pierwszej kondygnacji nadziemnej pomieszczą się dwa lokale usługowe.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz elementy ocieplające elewację. Budynek łączy estetyczne walory współczesnej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz i wysokim standardem wykończenia – przekonuje inwestor.

Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe na Pradze-Południe

W tym miesiącu informowaliśmy już o jednej inwestycji powstającej na Pradze-Południe. CPM Development Sp. z o.o. rozpoczął już budowę i przedsprzedaż Grochowskiej 107. W pięciopiętrowym budynku pomieści się 30 mieszkań. Mają być gotowe w przyszłym roku.

materiały inwestora