DODAJ

Warszawa: Apartamenty Praskie – Murapol buduje prawie 300 lokali pod wynajem [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Apartamenty Praskie –
Mariusz Bartodziej
2019-11-20 08:13:22
Ogólnopolski deweloper kieruje nowy stołeczny projekt do inwestorów. Przewiduje najem apartamentów, dlatego zaplanował m.in. lobby z recepcją. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do czteropiętrowego budynku w rejonie ulic Pustelnickiej i Witolińskiej za dwa lata.

Murapol S.A. ruszył już, w ubiegłym kwartale, z budową i sprzedażą inwestycji przy ul. Witolińskiej na warszawskim Witolinie w dzielnicy Praga-Południe. Planuje oddać ją do użytku w IV kwartale 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia Murapol Architects Drive S.A.

Dogodna lokalizacja [...] sprawi, że wynajmem apartamentów inwestycyjnych będą zainteresowani zarówno menedżerowie, studenci, turyści, jak i firmy delegujące pracowników do stolicy – przekonuje Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol.

materiały inwestora


Prawie 300 apartamentów z pakietem antysmogowym w standardzie

Apartamenty Praskie to czteropiętrowy budynek w kształcie trapezu, z 276 lokalami: 75 jedno- (25,21-31,04 mkw.), 189 dwu- (29,99-45,71 mkw.) i 12 trzypokojowymi (46,58-50,32 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,56 m. Mieszkańcy skorzystają z wewnętrznego dziedzińca, lobby z recepcją i biurem, 117 miejsc parkingowych (w garażu podziemnym i na zewnątrz) oraz 34 komórek lokatorskich.

Przeważająca część elewacji zostanie utrzymana w kolorze białym. Dwie ostatnie kondygnacje zyskają natomiast kolor grafitowy, co nada budynkowi charakteru i elegancji – mówi deweloper.

Murapol zaplanował także dodatkowe udogodnienia. Standardem wszystkich apartamentów będzie pakiet antysmogowy zapewniający m.in. ochronę przed zanieczyszczeniami, zabezpieczenie przed owadami i stały dopływ czystego powietrza. Natomiast opcją będzie system smart home, umożliwiający zdalne sterowanie oświetleniem, temperaturą, czy roletami.

Więcej wizualizacji w galerii.

Nie tylko Murapol

Na Witolin postawili też inne firmy. W lipcu donosiliśmy o trwającej budowie przy ul. Osieckiej. Grupa Inwest realizuje w miejsce rozebranych budynków inwestycję Nova Praga – Osiecka. To czteropiętrowy budynek z hallami i windami. Pomieści ponad 40 mieszkań o metrażach do 86 mkw. Znajdzie się w nim także miejsce dla usług.

fot. mickam


materiały inwestora