Osiedle Natura – Murapol poszerza ofertę mieszkań w Warszawieźródło: Materiały inwestora

Osiedle Natura – Murapol poszerza ofertę mieszkań w Warszawie

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
To trzecia, obok Atrium Służewca i Osiedla Praskiego, aktualnie oferowana w stolicy inwestycja ogólnopolskiego dewelopera z Bielska-Białej. Docelowo w ramach osiedla Natura na Białołęce powstanie ponad 500 mieszkań. Do sprzedaży trafiły 54 z nich.
Murapol S.A. wprowadził do sprzedaży 54 lokale mieszkalne na osiedlu Natura powstającym przy ul. Kąty Grodziskie. Ich łączna powierzchnia użytkowa wynosi około 2,4 tys. mkw. Są dostępne w wariantach przede wszystkim dwu- i trzypokojowym, o metrażach od 33 do 57 mkw. Deweloper zaplanował trzykondygnacyjny budynek na planie litery "L". Prace budowlane mają ruszyć w III kwartale 2019 roku. Przekazanie mieszkań inwestor zaplanował na I kwartał 2021 roku.
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji ogródki (parter) bądź balkony (piętra), 39 naziemnych miejsc postojowych oraz system Home Management, umożliwiający zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, czy wodą np. za pomocą smartfona. Murapol przewiduje też zagospodarowanie przestrzeni zielenią i elementami małej architektury.
Materiały inwestora
REKLAMA
Atutem inwestycji jest lokalizacja przy ulicy Kąty Grodziskie, w zielonej i spokojnej okolicy z licznymi miejscami do odpoczynku i rekreacji, w pobliżu Kanału Żerańskiego oraz rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A. – Ponadto Białołęka dynamicznie rozwija swoje zaplecze handlowo-usługowe, jest dobrze skomunikowana z centrum stolicy siecią linii autobusowych, koleją miejską SKM oraz arteriami Trasy Toruńskiej i mostu Północnego.
Wprowadzone do sprzedaży mieszkania są częścią drugiego etapu inwestycji. W ramach niego powstanie docelowo pięć budynków z 263 lokalami. Na całe osiedle złoży się ponad 500 mieszkań o łącznej pow. użytkowej około 23,4 tys. mkw.
Murapol oferuje w Warszawie mieszkania w jeszcze dwóch innych inwestycjach: Atrium Służewiec oraz Osiedle Praskie – łącznie ponad 630 lokali.
Więcej wizualizacji w galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA