W którym osiedlu kupisz mieszkanie w MdM

W którym osiedlu kupisz mieszkanie w MdM

Polska
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W których inwestycjach deweloperzy oferują mieszkania w programie MdM? Czy można zarezerwować lokal kwalifikujący się do rządowej dopłaty z puli środków przeznaczonych na następne lata? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp S.A.Mieszkania w MdM dostępne są w projektach Słoneczne Miasteczko i Centralna Park w Krakowie, Maestro i Graniczna we Wrocławiu, Świętokrzyska Park w Gdańsku, Powstańców 33 w Ząbkach oraz Korona Pragi i Mała Praga w Warszawie. Jako że większość z wymienionych inwestycji zostanie zrealizowana pod koniec przyszłego roku lub w roku 2018, klienci nie mają problemu ze złożeniem wniosku o dopłatę z programu MdM. Wnioski dotyczą bowiem wypłaty z budżetu przewidzianego na 2018 rok, a ten póki co jest wykorzystany w niewielkim stopniu.
Michał Sapota, prezes zarządu Murapol S.A.Obecnie w pięciu naszych inwestycjach klienci mogą nabyć mieszkania z dofinansowaniem w programie Mieszkanie dla Młodych. To Osiedle Vivaldiego w Gdańsku, Nowa Toskania we Wrocławiu, katowicka inwestycja Murapol Bażantów, a także Nowe Winogrady w Poznaniu i Murapol Śląskie Ogrody w Tychach. Wśród planowanych projektów są także takie, w których klienci będą mogli skorzystać z tego programu. 
Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord S.A.Mieszkania objęte programem MdM można znaleźć w naszych inwestycjach 2 Potoki i Chabrowe Wzgórze w Gdańsku, w Szczecinie w osiedlu Tęczowy Las oraz w osiedlu Neptun w Ząbkach. Zainteresowanie lokalami z dopłatą jest bardzo duże. We wszystkich tych projektach cały czas prowadzimy sprzedaż na podstawie umów rezerwacyjnych.
Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A. W ofercie mamy obecnie ponad 500 mieszkań objętych programem MdM. To bardzo atrakcyjne lokale, dlatego część z nich jest sprzedawana poza programem, za gotówkę lub tradycyjny kredyt. Mieszkania kwalifikujące się do dopłat są dostępne w naszych wrocławskich osiedlach: Cztery Pory Roku, Księżno, Młodnik, Na Ustroniu i Słoneczne Stabłowice. Jesteśmy świadomi ograniczeń występujących w programie, dlatego osobom zainteresowanym preferencyjnymi kredytami oferujemy takie dopasowanie harmonogramu płatności za mieszkanie, dzięki któremu będą mogły skorzystać ze środków przeznaczonych na MdM w kolejnych latach.
Krzysztof Foder, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bouygues Immobilier PolskaW naszej ofercie znajduje się obecnie jedna inwestycja, w ramach której klienci mogą nabyć mieszkania w ramach programu MdM. Projekt La Melodie zlokalizowany jest na warszawskim Targówku nieopodal budowanej stacji metra. Spośród 130 sprzedanych lokali 50 proc. zostało sprzedanych w MdM.
Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO Classic Mieszkania spełniające kryteria cenowe programu MdM oferujemy w gdańskim osiedlu Wolne Miasto. 
Marcin Mielcarz, wiceprezes zarządu Grupy Inwest W inwestycji przy ulicy Szklanych Domów na warszawskim Grochowie oraz w Aninie przy IX Poprzecznej oferujemy mieszkania, przy zakupie których można skorzystać z dopłat ze środków przeznaczonych na 2018 rok, ponieważ ich ukończenie planujemy pod koniec 2017 roku. Kilka tygodni oczekiwania nie stanowi dla nas problemu, a pozwala to nabywcom spokojnie załatwić formalności związane z uzyskaniem dofinansowania.
REKLAMA
Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home InvestWybrane mieszkania w kameralnej inwestycji Monte Verdi w Warszawie można nabyć z dopłatą w programie MdM. Osiedle realizowane jest przy ulicy Popularnej, w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Włochy. 
Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.Tworzymy naszą ofertę w taki sposób, aby klienci mieli możliwość skorzystania z zakupu mieszkania w programie MdM. Mieszkania kwalifikujące się do dopłaty możemy zaproponować w warszawskich osiedlach Zielona Dolina i Villa One, podwarszawskiej Villi Campina, a także w katowickim projekcie Nowe Tysiąclecie.   
Michał Świderski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Marvipol DevelopmentPreferencyjny kredyt mieszkaniowy, czyli dopłaty MdM można uzyskać kupując mieszkanie w inwestycjach Bemowo Residence, Riviera Park oraz Central Park Ursynów i Lake Park Apartments w Warszawie.  
Roma Peczyńska, dyrektor e-marketingu Red Real Estate DevelopmentChoć budżet programu Mieszkania dla Młodych na 2016 roku został wyczerpany, od stycznia mieszkańcy Poznania będą mogli korzystać z środków na 2017 rok. Warunek jest jeden, lokal musi zostać wówczas wydany właścicielowi. Dlatego już teraz klienci chętnie kupują gotowe mieszkania, spełniające programowe wymagania w osiedlu Red Park. W warszawskim osiedlu Alpha Park proponujemy mieszkania z dofinansowaniem opartym o budżet przeznaczony na 2018 rok. 
Yael Rothschild, prezes zarządu Mill-Yon GdańskMieszkania w warszawskiej inwestycji Aura Sky kwalifikują się do programu MdM na rok 2018 i z tej puli korzystają nasi klienci. Podobnie jest w przypadku naszego drugiego projektu w Warszawie Aura Garden. 
Beata Białopotocka, pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży Awbud DeveloperNie mamy w sprzedaży mieszkań, które kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.
Monika Zabłocka, reprezentująca Przedsiębiorstwo Budownictwa OgólnegoWe wszystkich naszych inwestycjach możemy zaproponować mieszkania, przy zakupie których można skorzystać z dopłat w programie MdM. Prowadzimy rezerwacje na mieszkania objęte programem. 
Katarzyna Pietrzak, Senior Marketing Manager w Nexity PolskaPosiadamy mieszkania kwalifikujące się do programu MdM w inwestycji Skylife na warszawskiej Woli. W ofercie są zarówno kawalerki, jak i mieszkania 3-pokojowe. Rezerwujemy lokale osobom planującym skorzystać z dopłat. 
Jerzy Kłeczek, specjalista ds. marketingu w Activ InvestmentMieszkania objęte programem MdM mamy w osiedlu Banacha II w Krakowie i w inwestycji Karoliny w Katowicach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA