W którym gotowym osiedlu kupimy dwójkę

W którym gotowym osiedlu kupimy dwójkę

Polska
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Czy w ukończonych inwestycjach deweloperskich kupimy jeszcze atrakcyjną dwójkę? W których osiedlach je znajdziemy? W jakich metrażach i cenach? Sondę prezentuje portal nieruchomości Dompress.pl.
Mirosław Kujawski, członek zarządu LC CorpWiększość mieszkań sprzedajemy jeszcze na etapie budowy. Ostatnie, ukończone lokale dwupokojowe posiadamy w ofercie inwestycji Pustynna 43 w Łodzi. Osobom, którym zależy na szybkim wprowadzeniu się do własnego M polecamy także projekty będące w końcowych fazach realizacji, tj.: Osiedle Przy Srebrnej w Gdańsku, Powstańców 33 w podwarszawskich Ząbkach i Osiedle Poborzańska w Warszawie. 
Grzegorz Marchel, dyrektor ds. marketingu Lokum DeweloperW ofercie mamy ponad 30 mieszkań dwupokojowych w V etapie osiedla Lokum di Trevi, które zostaną oddane do użytkowania jako pierwsze z naszych obecnych inwestycji, w sierpniu br. Mieszkania o metrażu od 41 do 48 m kw. z osobnymi kuchniami lub aneksami, dostępne są w cenie od 257 tys. zł do 300 tys. zł.
Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi PolskaKlienci mogą aktualnie znaleźć ostatnie mieszkania w oddanych niedawno budynkach w inwestycji Staffa 9 oraz w pierwszym etapie projektu Kolska od Nowa:) w Warszawie. Lokale dwupokojowe są też jeszcze w sprzedaży w będącej w ostatniej fazie budowy inwestycji Księżycowa 60. Oferta takich mieszkań obejmuje metraże pomiędzy 38-51 m kw., a ich ceny kształtują się w przedziale od 239 tys. zł do 357 tys. zł. 
Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży PolnordPrzygotowując kolejne inwestycje staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego też w każdym projekcie Polnord znajduje się duża pula najczęściej poszukiwanych, funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych. Obecnie we wszystkich naszych osiedlach można nabyć takie lokale. Większość z nich posiada balkon, taras lub ogródek. Przykładowo dwójkę o powierzchni 41 m kw. na osiedlu Neptun II w podwarszawskich Ząbkach można nabyć w cenie od 194 tys. zł. Niewiele więcej, bo 196 tys. zł klienci zapłacą za mieszkanie z wydzieloną, widną kuchnią i balkonem w III etapie inwestycji 2 Potoki w Gdańsku lub dwójkę z aneksem kuchennym i balkonem w łódzkim City Parku.
Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home InvestGotowe mieszkania dwupokojowe oferujemy na warszawskim Żoliborzu w inwestycji Krasińskiego 58, w której za najmniejszy tego typu lokal o powierzchni niespełna 49 m kw. trzeba zapłacić ok. 396 tys. zł. Z kolei na Bielanach w projekcie Na Sokratesa, którego budowa powoli dobiega końca, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m kw. można nabyć w cenie ok. 318 tys. zł. 
Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding S.A.Najtańsze, gotowe mieszkania dwupokojowe dostępne są w tej chwili w cenie od 198,9 tys. zł w inwestycji Centrum III w Łodzi. Ponadto ukończone dwójki oferujemy w takich osiedlach jak: Zielona Dolina I w Warszawie w cenie poniżej 300 tys. zł, Nowe Tysiąclecie w Katowicach w kwocie 204,8 tys. zł, Oaza Piątkowo w Poznaniu za 270,6 tys. zł, oraz Rezydencja Redłowo w Gdyni w cenie od 322,8 tys. zł.  
REKLAMA
Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate DevelopmentMieszkania dwupokojowe to hit we wszystkich naszych inwestycjach. Osoby, którym zależy na czasie, mogą wybrać ostatnie, takie mieszkania o metrażu 52 m kw. w pierwszym etapie warszawskiego osiedla Alpha Park, ich ceny rozpoczynają się od 6600 zł/m kw. Klienci mogą również kupić mieszkania dwupokojowe w drugim etapie poznańskiej inwestycji Red Park w cenie od 5925 zł/m kw., mieszczącej się w limicie MdM. Ostatnie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 60 m kw. można również nabyć w osiedlu Nowa Papiernia we Wrocławiu, w budynku z wysokimi lokalami New Line. Lokal zapewnia widok panoramy miasta, ma dwa tarasy i oferuje wykończenie w cenie. Obecnie w promocji można go nabyć za 7700 zł/m kw. 
Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A.Już w wakacje będzie gotowe do zamieszkania Osiedle Classic zlokalizowane przy ulicy Przaśnej w Warszawie. Mamy w nim jeszcze kilka mieszkań dwupokojowych. Przykładowo lokal o powierzchni 34 m kw. z 66 m kw. ogródkiem kosztuje 211 tys. zł, a mieszkanie o metrażu 40 m kw. z 24 metrowym ogródkiem to koszt 237 tys. zł. Klientom, którzy mogą poczekać na odbiór kluczy do końca roku będziemy mogli zaoferować mieszkania w programie MdM w warszawskim osiedlu Viva Garden 2 przy ul. Białołeckiej. Można w nim zakupić mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m kw. w cenie 197 tys. zł, a 41 metrowe z 20 metrowym ogródkiem w kwocie 229 tys. zł. 
Lidia Fedorczuk, manager sprzedaży Atlas EstatesW ofercie pierwszego etapu inwestycji Apartamenty Krasińskiego, zlokalizowanej w zacisznym zakątku warszawskiego Żoliborza, u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej, w niedalekiej odległości od Sadów Żoliborskich i CH Arkadia mamy w sprzedaży ostatnie mieszkanie dwupokojowe z dużymi przeszkleniami na stronę zachodnią. Atutem mieszkania jest rozległy taras oraz możliwość wyprowadzenia klimatyzacji. Mieszkanie o pow. 46 m kw. znajduje się na ostatnim, szóstym piętrze i kosztuje 465 tys. zł. Kolejne dwójki są tymczasem w budowie, w ramach drugiego etapu tej inwestycji. 
Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-ClassicMieszkania dwupokojowe od wielu lat są najbardziej poszukiwanym typem mieszkań i najszybciej się sprzedają. W gotowym budynku w warszawskim osiedlu Hubertus w sprzedaży został ostatni lokal dwupokojowy o metrażu ponad 50 m kw.    
Aneta Zdulska, dyrektor ds. sprzedaży WAN S.A.Gotowe mieszkania dwupokojowe można kupić na przykład w naszej, krakowskiej inwestycji Apartamenty Wielicka. Dostępne są w niej lokale o metrażach 38-54 m kw. w cenie od ok. 5500 zł/m kw. 
Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa HoldingowaW ofercie budynku B w warszawskim projekcie Miasto Wola, którego realizacja zakończy się w III kw. br. zostało w sprzedaży zaledwie 5 mieszkań dwupokojowych. W innych budynkach z początkowych etapów projektu takie lokale już się sprzedały. W trzeciej fazie inwestycji dostępnych jest jeszcze 31 mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 31 do 65 m kw. W pierwszej fazie projektu Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli, która zostanie oddana do użytkowania na przełomie I i II kw. br. dostępne są zaledwie 4 mieszkania dwupokojowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA