Matexi Polska podsumowuje rekordowy rok 2015 i zapowiada dalszy rozwój oferty

Matexi Polska podsumowuje rekordowy rok 2015 i zapowiada dalszy rozwój oferty

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Rok 2015 okazał się rekordowym w historii działalności Matexi w Polsce, dzięki konsekwentnemu rozszerzaniu oferty o nowe projekty i gamie bardzo atrakcyjnych lokalizacji firmie udało się zrealizować, z nawiązką, wcześniej założone cele sprzedając w ciągu roku 296 mieszkań, w tym samym czasie deweloper wydał swoim klientom klucze do 262 nowych lokali.
W 2015 roku Matexi otrzymała pozwolenia na użytkowanie 302 lokali w nowopowstałych budynkach, jednocześnie spółka definitywnie zamknęła sprzedaż mieszkań w inwestycjach „Na Romera” i „Słodowiec Park”, w których wszystkie mieszkania znalazły już swoich nabywców. W miejsce wyprzedanych inwestycji do oferty dewelopera trafił II etap inwestycji „Kolska od Nowa”, deweloper zakupił także grunty pod dwa nowe projekty, przy ul. Człuchowskiej na Bemowie i na centralnych Bielanach przy ul. Żeromskiego. Spółka uzyskała też pozwolenia na budowę 722 lokali na posiadanych już gruntach m.in. przy ul. Pereca w Śródmieściu i Lektykarskiej na Marymoncie.
REKLAMA
Jak powiedział Prezes Zarządu Matexi Polska Mirosław Bednarek: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sprzedaży, jak również z dokonanych w ubiegłym roku akwizycji oraz przegotowania naszego portfela inwestycyjnego na posiadanych działkach. Udało nam się zrealizować wszystkie ubiegłoroczne cele, jednocześnie w 2016 roku zakładamy kolejną znaczącą zwyżkę sprzedaży do poziomu 400 lokali, zamierzamy również kontynuować rozwój oferty o nowe lokalizacje.”

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA