DODAJ

Kraków: Verona House – Anza-B buduje tym razem na Podgórzu [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Verona House –
Mariusz Bartodziej
2019-09-05 08:20:58
Krakowski deweloper zrealizował już, dwa lata temu, osiedle przy ulicy Stawowej. Teraz postawi nowy budynek przy placu Bohaterów Getta. Będzie w nim dostępnych niemal 50 mieszkań i przestrzeń przeznaczona na usługi. Ceny sięgają prawie 900 tysięcy złotych.

Anza-B Sp. z o.o. Sp. k. zrealizowała w 2017 roku osiedle Młodopolskie przy ul. Stawowej na Prądniku Białym. Teraz wprowadziła do oferty kolejną inwestycję. W grudniu ubiegłego roku otrzymała pozwolenie na budowę przy pl. Bohaterów Getta 3 na krakowskim Podgórzu budynku wielorodzinnego o kubaturze 8,5 tys. metrów sześciennych. Planuje rozpocząć prace w IV kwartale tego roku, a skończyć je (wraz z oddaniem obiektu do użytkowania) po dwóch latach. Za projekt odpowiada krakowska pracownia ARS Projekt Roman Szczypuła.

fot. Damian Daraż


"Starannie wkomponowany w istniejącą zabudowę"

Verona House to pięciopiętrowa budowla z 49 mieszkaniami (część z balkonami): 22 jedno- (25-52 mkw.) 21 dwu- (36-59 mkw.) i 6 trzypokojowymi (56-70 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,65 m. Ceny kształtują się w zakresie 321 792-855 657 zł. Ofertę uzupełniają lokale usługowe zlokalizowane na parterze. Za to na poziomie -1 będzie dostępny garaż z 33 stanowiskami.

Kameralny budynek usługowo-mieszkalny o stylowej, nowoczesnej architekturze starannie wkomponowany w istniejące zabudowania – mówi o inwestycji deweloper.

Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.

Duże zmiany na Podgórzu

W tej części miasta inwestują różne firmy deweloperskie. Spółka PMKA Sp. z o.o. Development ruszyła w tym roku, jak donosiliśmy w maju, z budową przy ul. Bolesława Limanowskiego. Realizuje tam inwestycję Limanowskiego 37, która wypełni lukę w zabudowie. Oferuje ponad 30 mieszkań o metrażach do przeszło 90 mkw.

fot. Damian Daraż


Materiały Inwestora


Za to w kwietniu opisywaliśmy projekt Długosza 4. Idea Development Sp. z o.o. zrealizuje ponad 30 lokali.

fot. Damian Daraż

Materiały Inwestora


Natomiast Grupa Bryksy rozpoczęła w czerwcu przygotowania do budowy Saskiej Blu. Na początek sprzedaje przeszło 100 mieszkań o metrażach od 34 do 74 mkw., o czym informowaliśmy w marcu. W ofercie znajdują się również lokale usługowe.

fot. Damian Daraż


Materiały Inwestora


Podobną liczbę mieszkań, w czterech budynkach, wprowadziła do sprzedaży na start Grupa Buma. Będzie realizować osiedle Mate3ny w kilku etapach. Powierzchnie niektórych lokali przekroczą 100 mkw. Deweloper zaplanował także wydzielenie części usługowej. O szczegółach pisaliśmy pół roku temu.

fot. Damian Daraż


Materiały inwestora