Smacznie i zdrowo w Enterprise Park

Smacznie i zdrowo w Enterprise Park

Kraków
REKLAMA

Na najemców kompleksu biurowego Enterprise Park w Krakowie, którego otwarcie nastąpi we wrześniu tego roku, czekać będzie wiele przyjaznych udogodnień. Oprócz restauracji przyszli użytkownicy będą mieli do dyspozycji również powierzchnie handlowo-usługowe, ścieżki i parkingi rowerowe, specjalne szatnie oraz łazienki dla rowerzystów, a także rozległe obszary naturalnej zieleni. Realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa projekt Enterprise Park został wpisany do rejestru BREEAM z przewidywaną oceną „bardzo dobry”.

 

Grupa Gastromall – operator prężnie rozwijającej się sieci lokali gastronomicznych –podpisała w ostatnich dniach umowę przewidującą otwarcie nowoczesnej restauracji OLIMP w Enterprise Park powstającym na krakowskim Podgórzu. Zajmie ona powierzchnię ok. 400 m2. Złożą się na nią pomieszczenia restauracji oraz sala konsumpcyjna.

 

OLIMP w Enterprise Park będzie największym lokalem gastronomicznym Grupy Gastromall. W naszych restauracjach OLIMP serwujemy ciepłe i zimne dania w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę, w jednej cenie za 100 g posiłku. Klienci sami komponują swoje dania z dostępnych kilkudziesięciu propozycji potraw obiadowych i surówek przygotowywanych ze świeżych składników najwyższej jakości. W lokalu będzie dostępny bezpłatnie szerokopasmowy internet, rozważamy również możliwość organizacji imprez okolicznościowych, bankietów i konferencji. Zapraszamy więc wszystkich chętnych doceniających swobodę komponowania posiłków, zdrowe, naturalne składniki najwyższej jakości i dobry smak,” mówi Piotr Niemiec z Grupy Gastromall.

 

OLIMP obsłuży nie tylko pracowników firm mających swoje biura w Enterprise Park. Restauracja będzie otwarta również dla klientów z zewnątrz.

 

REKLAMA

Możliwość zjedzenia smacznego posiłku to nie jedyne udogodnienie, jakie dla przyszłych najemców przygotował deweloper Avestus Real Estate. W sposób szczególny zadbano także o osoby, które będą do pracy dojeżdżały rowerem. Na terenie kompleksu wytyczone zostały ścieżki rowerowe umożliwiające łatwy dojazd do każdego z budynków. Zorganizowano również monitorowane stanowiska postojowe, gdzie miłośnicy rowerów będą mogli bezpiecznie zostawić swoje jednoślady. Będzie też możliwość odświeżenia się i zmiany ubrania przed pracą. W budynkach znajdą się dedykowane dla rowerzystów łazienki z prysznicami i brodzikami oraz szatnie wyposażone w zamykane szafki. Te udogodnienia powinny zachęcić przyszłych użytkowników Enterprise Park do częstego korzystania z możliwości docierania do pracy rowerem.

 

Enterprise Park projektowaliśmy z myślą o stworzeniu przyjaznego i motywującego środowiska pracy dla przyszłych użytkowników. Obok udogodnień dla osób korzystających z alternatywnych środków komunikacji zastosowaliśmy wiele innych rozwiązań proekologicznych. Zaplanowaliśmy rozległe obszary naturalnej roślinności (aż 40% powierzchni kompleksu to tereny zielone), własną studnię z wodą do podlewania roślin, czy wydajne i oszczędne systemy chłodzenia, ogrzewania i oświetlenia spełniające wyśrubowane kryteria zawarte w specyfikacji BREEAM. W Enterprise Park stworzyliśmy warunki nie tylko do wydajnej pracy, ale i odpoczynku.” – powiedział Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. wynajmu i marketingu w Avestus Real Estate.

 

Inwestycja Enterprise Park, park biznesu nowej generacji, realizowana jest przez wielokrotnie nagradzaną firmę deweloperską, Avestus Real Estate. Pierwsza faza projektu – budynki A i B, zaoferuje łącznie ponad 15.000 m2 powierzchni. Kompleks powstaje w pobliżu centrum Krakowa (3,5 km od Starego Rynku), przy Alei Powstańców Wielkopolskich na Podgórzu. Dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym w pobliżu, stacji kolejowej czy przystankowi Krakowskiego Szybkiego Tramwaju Enterprise Park jest znakomicie skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta.

 

Na terenie kompleksu docelowo staną trzy czterokondygnacyjne budynki biurowe klasy A. Łącznie do dyspozycji najemców oddanych zostanie ok. 28.000 m2 powierzchni biurowej o najwyższym standardzie. Przestrzeń w budynkach zaprojektowano tak, by zapewnić możliwie dużą swobodę podziału i aranżacji biur. Na piętrach znajdą się bardzo obszerne powierzchnie, od 1706 m2 do 2310 m2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA