[Kraków] Punkt 1minute w Enterprise Park

[Kraków] Punkt 1minute w Enterprise Park

REKLAMA

Do grona najemców powierzchni w krakowskim kompleksie biurowym Enterprise Park dołączyła firma HDS Polska, która na parterze budynku A uruchomi sklep "1minute".

 

HDS Polska, operator sieci punktów sprzedaży detalicznej i właściciel marek takich jak Relay, Inmedio, 1minute czy So!Coffee, podpisał z firmą Avestus Real Estate długoterminową umowę najmu powierzchni w budynku A kompleksu Enterprise Park. HDS Polska zamierza zlokalizować tam sklep sieci "1minute".

 

– "Jestem bardzo zadowolony z nawiązania współpracy z HDS Polska. Nieustannie staramy się uczynić Enterprise Park możliwie przyjaznym dla swoich użytkowników. Dzięki punktowi 1minute zyskają oni miejsce, w którym w ciągu kilku zaledwie minut od wyjścia z biura będą mogli zaopatrzyć się w najbardziej potrzebne produkty" – powiedział Mariusz Frąckiewicz, dyrektor krajowy Avestus Real Estate, dodając – "Warto przy okazji wspomnieć, że będzie to pierwsza placówka 1minute otwarta w Krakowie w obiekcie biurowym. Decyzja o jej lokalizacji właśnie w Enterprise Park sprawiła nam niemałą satysfakcję."

 

Sklepy 1minute to nowoczesne placówki handlowe formatu convenience. Oferują one szeroki asortyment produktów, zaczynając od świeżych kanapek i sałatek, pieczywa, dań gotowych, kawy, herbaty i napojów, na prasie i towarach codziennego użytku, takich jak baterie oraz artykuły higieniczne i chemiczne, kończąc. Dodatkowo, w sklepach 1minute możliwe jest doładowanie kart pre-paid, korzystanie z punktu Lotto, dokonywanie przesyłek pieniężnych Western Union czy opłacanie rachunków.

 

Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu i marketingu Avestus Real Estate powiedział – „Bardzo nas cieszy dynamiczny rozwój Enterprise Park i jego oferty usług dodatkowych. Nasz projekt działa od ponad dwóch lat i obecnie pracuje w nim już kilka tysięcy osób. Wciąż staramy się zwiększać atrakcyjność Enterprise Park jako miejsca pracy, rozbudowując jego ofertę. Na terenie kompleksu mamy już dwie restauracje OLIMP, w tym jedną oferującą gotowanie na żywo. Uruchomiony też został bankomat sieci Planet Cash. Zaplanowaliśmy również kolejne nowości – wkrótce instalujemy pralniomat Hi’Shine i paczkomat InPost. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znany koncept 1minute zagości w naszym kompleksie. Sklep z tak atrakcyjnym asortymentem z pewnością spotka się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony użytkowników Enterprise Park.”

 

Enterprise Park w Krakowie jest nowoczesnym parkiem biznesowym, składającym się obecnie z 3 budynków. Jego atutami są doskonała lokalizacja 3,5 km od krakowskiego Starego Rynku oraz wygodne połączenia komunikacyjne. Przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych, stacja kolejowa w pobliżu oraz przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju gwarantują znakomite skomunikowanie kompleksu z pozostałymi dzielnicami miasta. Obecnie trwa budowa III etapu inwestycji – budynku D. Po oddaniu go do użytku w listopadzie 2015 r. łączna powierzchnia biur w Enterprise Park wynosić będzie ok. 35.000 m2.

 

W powstającym budynku D dostępnych będzie 5.800 m2 nowoczesnych powierzchni biurowych. Poszczególne piętra zaoferują obszerne i elastyczne powierzchnie biurowe klasy A, od 1.800 m2 (piętro I) do 1.900 m2 (piętra II i III). Przyszły najemca będzie mógł korzystać z parkingu dla 102 samochodów, który zostanie także wyposażony w stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych. Znajdą się tam również miejsca postojowe dla rowerów.

 

Budynki kompleksu spełniają światowe standardy ekologiczne. Również budynek D będzie podlegał certyfikacji środowiskowej w systemie BREEAM. Zastosowanych zostanie szereg rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu, spośród których wymienić należy m.in. nowoczesne instalacje ograniczające zużycie energii i wody oraz udogodnienia przygotowane z myślą o użytkownikach rowerów, takie jak ścieżki rowerowe prowadzące do budynku, monitorowane stanowiska postojowe dla jednośladów oraz przebieralnie z dostępem do łazienek z prysznicami.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA