Kraków: Mochnackiego 40 – MoonOffice stawia na Podgórzu Duchackim kameralny budynek mieszkalny źródło: materiały inwestora

Kraków: Mochnackiego 40 – MoonOffice stawia na Podgórzu Duchackim kameralny budynek mieszkalny

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Krakowski deweloper zrealizował już biurowiec przy ulicy Twardowskiego, który zakupiło Narodowe Centrum Nauki. W przyszłym roku wprowadzi na rynek mieszkania. W trzypiętrowym budynku przy Mochnackiego wydzieli ich 20, w tym część z antresolami.
MoonOffice Sp. z o.o. skończył w ubiegłym roku realizację biurowca przy ul. Twardowskiego 16. W kolejnych miesiącach ruszył z budową przy ul. Mochnackiego 40 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Planuje oddać inwestycję do użytku w II kwartale 2020 roku. Sprzedaż trwa. Dostępne lokale kosztują od 346 194 do 655 963 zł (7 700-8 200 zł/mkw.).
materiały inwestora
Ogródki, balkony, antresole
Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce to budynek wielorodzinny z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi. Znajduje się w nim 20 mieszkań: 6 dwu- (42,4-43,98 mkw.), 9 trzy- (51,27-59,74 mkw.) i 5 czteropokojowych (67,68-85,19 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony (2,79-43,88 mkw.). Na ostatnim piętrze są dostępne antresole. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m. Mieszkańcy mają do dyspozycji 11 miejsc parkingowych i komórki lokatorskie w garażu podziemnym oraz cztery stanowiska naziemne. MoonOffice zapowiada zachowanie zielonego otoczenia w postaci drzew i krzewów.
Stonowane kolory elewacji, klasyczna bryła oraz dwuspadowy dach sprawią, że wykończenie będzie charakteryzowało się ponadczasową elegancją – przekonuje deweloper.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Setki mieszkań gotowych, kolejne w budowie

Na Podgórzu Duchackim rozbudowuje się osiedle Dobra Forma. Dotychczas powstało przy ul. Bochenka 470 mieszkań w czterechjedenastopiętrowych budynkach wielorodzinnych. Trzeci etap zakłada realizacje obiektu z blisko 140 lokalami. Budowa już ruszyła. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.
fot. Paweł Markowski
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA