Kraków: Dobra Forma rozbudowuje się na Podgórzu Duchackim. Powstało już prawie pół tysiąca mieszkań źródło: materiały inwestora

Kraków: Dobra Forma rozbudowuje się na Podgórzu Duchackim. Powstało już prawie pół tysiąca mieszkań

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Spółka Cracovia Property zrealizowała w tym roku drugi etap osiedla kilkunastopiętrowych budynków, zlokalizowanego przy ulicy Bochenka. Wprowadziła tym samym na rynek prawie 500 lokali. Ruszyła już jednak z kolejną fazą, obejmującą ich niemal 140. Będzie gotowa za półtora roku.
Cracovia Property Sp. z o.o. (Soho Development S.A. sprzedało w maju 100% udziałów spółce Supernova Financial Services Sp. z o.o.) ruszyła miesiąc temu z budową przy ul. Bochenka na krakowskim Podgórzu Duchackim. Wystartowała też wówczas ze sprzedażą inwestycji. Dokumentację przygotowało Biuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest RE-Bau Sp. z o.o. Prace mają skończyć się w lutym 2021 roku.
fot. Damian Daraż

470 mieszkań już z lokatorami

Dotychczas w ramach osiedla Dobra Forma powstało 470 mieszkań w czterech jedenastopiętrowych budynkach wielorodzinnych. Budowa II etapu (239 lokali w dwóch obiektach) zakończyła się w styczniu. Pojawiły się także m.in. ławki, chodniki, alejki, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz boisko do siatkówki.
W trzeciej fazie deweloper przewidział realizację budowli o takiejsamej liczbie kondygnacji. Znajdzie się w niej 136 mieszkań z balkonami: dwu- (38,94-57,7 mkw.), trzy- (54,05-75,37 mkw.) i czteropokojowych (74,12-87,25 mkw.). Będą wysokie na 2,56 m. Ofertę uzupełnia lokal usługowy o powierzchni 54,3 mkw. Mieszkańcy skorzystają z windy, komórek lokatorskich i miejscparkingowych w garażu podziemnym.
Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.

Inwestycji przybędzie

Nowe mieszkania pojawią się także w innej części Podgórza Duchackiego. Frax-Bud Franciszek Drożdż realizuje w centrum Kurdwanowa projekt Wysłouchów 41A. W czteropiętrowym budynku będzie dostępnych ponad 70 lokali mieszkalnych (do 75 mkw.) i usługowych (do 298 mkw.). O szczegółach pisaliśmy w lipcu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA