Kraków: Długosza 4 – Idea Development przygotowuje projekt w sąsiedztwie Wisły źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Długosza 4 – Idea Development przygotowuje projekt w sąsiedztwie Wisły

WIZUALIZACJA
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Krakowski deweloper planuje rozpocząć w najbliższych miesiącach budowę budynku wielorodzinnego na Podgórzu, niedaleko rzeki. Znajdzie się w nim przeszło 30 mieszkań i część usługowa. Metraże sięgają 90 metrów kwadratowych.
Idea Development Sp. z o.o. wprowadził już do oferty inwestycję Długosza 4 na krakowskim Podgórzu. Ceny wynoszą od 360 045 do 961 133 zł (10800-13716 zł/mkw.). Planuje rozpocząć budowę w tym kwartale. Prace skończyłyby się za dwa lata. Projekt przygotowała Bazuka Studio Sp. z o.o.
fot. Damian Daraż
W pięciokondygnacyjnym budynku (bez części podziemnej) przy ulicy Długosza 4 znajdą się 34 mieszkania. Są dostępne w układach jedno- (26-39 mkw.), dwu- (35-39 mkw.), trzy- (55-60 mkw.) i czteropokojowym (71-90 mkw.). Do każdego przynależą balkony, loggie lub ogródki. Garaż będzie dostępny na parterze. Wśród udogodnień deweloper wymienia m.in. windę, videodomofon, usługi w obiekcie oraz przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Materiały Inwestora

Podgórze przyciąga inwestorów

REKLAMA
Na tę część Krakowa stawiają  także inni deweloperzy. Grupa Bryksy rozpocznie jeszcze w tym roku budowę Saskiej Blu. Już teraz sprzedaje ponad 100 mieszkań o metrażach od 34 do 74 mkw., o czym informowaliśmy w marcu. W ofercie znajdują się również lokale usługowe.
Materiały inwestora
Podobną liczbę mieszkań, w czterech budynkach, wprowadziła do sprzedaży na początek Grupa Buma. Będzie realizować osiedle Mate3ny w kilku etapach. Powierzchnie niektórych lokali przekroczą 100 mkw. Deweloper zaplanował także wydzielenie części usługowej. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym miesiącu.
Wizualizacje dostępne w galerii.
fot. Damian Daraż

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA