DODAJ

Kraków: Mate3ny – Grupa Buma rusza z kilkuetapowym osiedlem na Podgórzu [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Mate3ny – Grupa
Mariusz Bartodziej
2019-03-07 08:09:22
Krakowski inwestor zakończy pierwszą część przedsięwzięcia mieszkalnego w pobliżu ronda Matecznego w przyszłym roku. Zacznie od ponad 130 mieszkań o metrażach do ponad stu metrów kwadratowych.

Grupa Buma rozpoczęła w tym kwartale budowę przy ulicy Rydlówka w Krakowie osiedla Mate3ny. Pierwszy etap ma być gotowy do użytku w III kwartale 2020 roku. Inwestycja trafiła już do sprzedaży.

W pierwszym z kilku etapów powstają cztery trzy- i czteropiętrowe budynki. Znajdą się w nich 133 mieszkania o metrażach od 28 do 106 mkw.: kawalerki (28-37 mkw.), dwupokojowe (39-54 mkw.), trzypokojowe (58-74 mkw.) oraz czteropokojowe (79-106 mkw.). Inwestor zaplanował też wydzielenie lokali usługowych. Ponadto mieszkańcy będą mieli dostęp do miejsc postojowych w garażu podziemnym i na zewnątrz, komórek lokatorskich, rowerowni i placu zabaw. Na dachu jednego z obiektów będzie ogólnodostępny taras widokowy.

Mate3ny to osiedle trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta – zapewnia deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Materiały inwestora


W okolicy stanie też nowy biurowiec

W rejonie ronda Matecznego powstają również obiekty biurowe. O jednym z nich, Matecznym Office, pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Na powierzchni ponad 3 tysięcy mkw. znajdzie się miejsce dla kilkunastu najemców. Budowa ma wkrótce ruszyć. Odpowiada za nią firma Merari Sp. z o.o.

Wizualizacje dostępne w galerii.

Materiały inwestora