Wrocław: Nova Buczacka – nowy budynek wielorodzinny wyrasta na Muchoborze Wielkim źródło: materiały inwestora

Wrocław: Nova Buczacka – nowy budynek wielorodzinny wyrasta na Muchoborze Wielkim

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Budowę przy ulicy Buczacka poprzedziły wyburzenia. Wrocławski deweloper ma skończyć prace za około rok. Zrealizuje 20 mieszkań w sąsiedztwie planowanego osiedla willi miejskich od Arkopu.
O zamierzanych wyburzeniach przy ul. Buczacka 4 informowaliśmy w styczniu ubiegłego roku. W czerwcu spółka B4 Inwestycje Sp. z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym o kubaturze 6128 metrów sześciennych. Prace na działce o powierzchni 1060 mkw. ruszyły w sierpniu. Zakończą się w I kwartale 2020 roku.
materiały inwestora

20 mieszkań z ogrodami i balkonami

Nova Buczacka to trzypiętrowy budynek z 20 mieszkaniami o metrażach od 31,74 do 63,24 mkw. (po pięć na każdej kondygnacji). Są dostępne w układach dwu-, trzy- i czteropokojowym. Do tych na parterze przynależą ogrody, a na piętrach – balkony (jeden lub dwa) o powierzchniach 2,82-12,85 mkw.
W garażu podziemnym znajdzie się 24 miejsc parkingowych (w tym jedno dla osób z niepełnosprawnościami), trzy komórki lokatorskie (5,39-7,32 mkw.) i rowerownia. Dodatkowe trzy miejsca postojowe znajdą się na zewnątrz (w tym jedno dla osób z niepełnosprawnościami). Projekt przygotowała Halina Nowak Autorska Pracownia Projektowa.
Bezpośrednia okolica oferuje miejski klimat z dostępnymi marketami i centrami handlowymi, a także rozległe tereny zielone idealne na spacery czy rowerowe wyprawy – zapowiada deweloper.
materiały inwestora
REKLAMA

Budowa po sąsiedzku wkrótce ruszy

Tuż obok, także przy ul. Buczacka, Arkop Deweloper przygotowuje się do budowy osiedla willi miejskich Orion II. Prace mają ruszyć w II kwartale tego roku. Potrwają do IV kwartału 2020.
W siedmiu dwupiętrowych budynkach znajdą się 42 dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o metrażach od 42 do 91 mkw. Na parterze będą dostępne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy na dachu. Miejsca postojowe deweloper przewidział na zewnątrz i w jednostanowiskowych garażach. Na terenie inwestycji powstaną alejki, plac zabaw i zieleń.
Więcej wizualizacji w galerii.
materiały inwestora

Nowy teren rekreacyjny w okolicy

W pobliżu obu inwestycji, w rejonie ulic Buczacka i Stanisławowskiej, powstaje Oaza Buczacka, o czym pisaliśmy w styczniu. Za ponad 200 tys. złRetencja Sp. z o.o. tworzy m.in. plac rekreacyjny, ścieżki i ogród deszczowy.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA