Wrocław: Lokum Smart City – Lokum Deweloper wybuduje prawie 400 lokali na Muchoborze Wielkim źródło: Materiały inwestora

Wrocław: Lokum Smart City – Lokum Deweloper wybuduje prawie 400 lokali na Muchoborze Wielkim

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Dwa siedmiopiętrowe budynki staną przy ulicy Awicenny, niedaleko zbiegu ze Stanisławowską. Wrocławski deweloper kieruje nową inwestycję m.in. dla par, studentów i osób podróżujących służbowo bądź turystycznie.
To przedsięwzięcie zapowiadaliśmy już w maju.
Lokum Deweloper S.A. wybuduje przy ul. Awicenny dwa siedmiopiętrowe budynki. Znajdzie się w nich 370 lokali inwestycyjnych o powierzchniach od 25 do 45 mkw. Ceny rozpoczynają się od 5 841 zł brutto za mkw. Wśród potencjalnych mieszkańców wymienia pary, singli, studentów, osoby rozpoczynające karierę zawodową, pracowników na kontrakcie, a także podróżujących służbowo albo turystycznie. Będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe zarówno naziemne, jak i podziemne.
Materiały inwestora
Inwestor planuje także utworzenie lokali usługowych, parkingu rowerowego oraz wspólnego tarasu znajdującego się na dachu. Za projekt odpowiada pracownia AD Architekci.
Zieleń doskonale uzupełni nowoczesną zabudowę i będzie współgrać z jasną i przyjazną kolorystyką elewacji – zapowiada deweloper.
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Lokum Deweloper zamierza także zrealizować dużą inwestycję przy ul. Robotniczej. Wylicytował nieruchomość za prawie 30 mln zł netto, o czym informowaliśmy w kwietniu.

Setki lokali w innych częściach osiedla

Mieszkań na Muchoborze Wielkim przybędzie jeszcze w co najmniej dwóch lokalizacjach. Arkop Deweloper zrealizuje przy ul. Buczacka osiedle willi miejskich Orion II. O szczegółach pisaliśmy w maju.
Materiały inwestora
Natomiast pomiędzy ul. Gagarina a Kunickiego, blisko Podolskiej, ma powstać ponad dwadzieścia budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, o czym informowaliśmy w lutym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA