DODAJ

Wrocław: Lokum Smart City – Lokum Deweloper wybuduje prawie 400 lokali na Muchoborze Wielkim [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Lokum Smart City
Mariusz Bartodziej
2018-06-14 09:23:49
Dwa siedmiopiętrowe budynki staną przy ulicy Awicenny, niedaleko zbiegu ze Stanisławowską. Wrocławski deweloper kieruje nową inwestycję m.in. dla par, studentów i osób podróżujących służbowo bądź turystycznie.

To przedsięwzięcie zapowiadaliśmy już w maju.

Lokum Deweloper S.A. wybuduje przy ul. Awicenny dwa siedmiopiętrowe budynki. Znajdzie się w nich 370 lokali inwestycyjnych o powierzchniach od 25 do 45 mkw. Ceny rozpoczynają się od 5,841 tys. zł brutto za mkw. Wśród potencjalnych mieszkańców wymienia pary, singli, studentów, osoby rozpoczynające karierę zawodową, pracowników na kontrakcie, a także podróżujących służbowo albo turystycznie. Będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe zarówno naziemne, jak i podziemne.

Materiały inwestora


Inwestor planuje także utworzenie lokali usługowych, parkingu rowerowego oraz wspólnego tarasu znajdującego się na dachu. Za projekt odpowiada pracownia AD Architekci.

Zieleń doskonale uzupełni nowoczesną zabudowę i będzie współgrać z jasną i przyjazną kolorystyką elewacji – zapowiada deweloper.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Lokum Deweloper zamierza także zrealizować dużą inwestycję przy ul. Robotniczej. Wylicytował nieruchomość za prawie 30 mln zł netto, o czym informowaliśmy w kwietniu.

Setki lokali w innych częściach osiedla

Mieszkań na Muchoborze Wielkim przybędzie jeszcze w co najmniej dwóch lokalizacjach. Arkop Deweloper zrealizuje przy ul. Buczacka osiedle willi miejskich Orion II. O szczegółach pisaliśmy w maju.

Materiały inwestora


Natomiast pomiędzy ul. Gagarina a Kunickiego, blisko Podolskiej, ma powstać ponad dwadzieścia budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, o czym informowaliśmy w lutym.