DODAJ

Wrocław: Stacja 3.0 – Echo Investment ruszyło z budową ponad 200 mieszkań na Muchoborze Wielkim [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Stacja 3.0 –
Mariusz Bartodziej
2019-08-08 16:45:38
Kielecki deweloper poszerzył ofertę w stolicy Dolnego Śląska o kolejną inwestycję. Tym razem postawił na Muchobór Wielki. W dwóch budynkach przy ulicy Mińskiej znajdzie się niespełna 240 lokali. Mieszkańcy skorzystają m.in. z rozwiązań smart, inteligentnych skrytek pocztowych oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Echo Investment S.A. wystartowało z nową inwestycją we Wrocławiu. Powstaje przy ul. Mińskiej 58b, na działce nr 68 o powierzchni 8 845 mkw. (tuż obok centrum handlowego Mińska 58).  Rozpoczęło już prace przy wykopie. Projekt przygotowała pracownia Chamielec Architekci Sp. z o.o.

UM Wrocławia


Na Stację 3.0 złożą się docelowo dwa czteropiętrowe budynki wielorodzinne z blisko 240 mieszkaniami. Deweloper wprowadził do sprzedaży pierwszy z obiektów ze 123 lokalami. Są dostępne w układach jedno- (31,37-33,7 mkw.), dwu- (38,95-52,61 mkw.), trzy- (56,81-72,89 mkw.) i czteropokojowym (71,48-87,73 mkw.).

materiały inwestora

Rozwiązania smart (umożliwiające m.in. sterowanie za pomocą aplikacji temperaturą i światłem) będą w standardzie. Pod każdym z budynków inwestor zaplanował stację ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto przewidział rowerownię, dziewięć inteligentnych skrytek pocztowych (kurierzy pozostawią paczki przy użyciu aplikacji) oraz dziedziniec z zielenią i interaktywnym placem zabaw.

materiały inwestora

materiały inwestora


Setki nowych mieszkań w innej lokalizacji

Duże osiedle powstanie także w innej części Muchoboru Wielkiego, pomiędzy ul. Gagarina a Kunickiego. Projekty Deweloperskie Hossanova realizują tam dwuetapowe Zielone Miasto. Postawią tam docelowo ponad 30 budynków wielorodzinnych. Na początek zbudują 16 z blisko 180 mieszkaniami o metrażach do prawie 80 mkw. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.

materiały inwestora


Za to w ubiegłym tygodniu donosiliśmy, że państwo chce sprzedać teren na Muchoborze Wielkim o powierzchni przeszło 10 ha. Oczekuje niemal 26 mln zł.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa