Stacja 3.0

Stacja 3.0

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Muchobór Wielki/Mińska 58b
REKLAMA

O inwestycji Stacja 3.0

Osiedle Stacja 3.0 składa się z dwóch czteropiętrowe budynki wielorodzinne z blisko 240 mieszkaniami. W pierwszym deweloper wydzielił 123 lokale. Są dostępne w układach jedno- (31,37-33,7 mkw.), dwu- (38,95-52,61 mkw.), trzy- (56,81-72,89 mkw.) i czteropokojowym (71,48-87,73 mkw.).

Rozwiązania smart (umożliwiające m.in. sterowanie za pomocą aplikacji temperaturą i światłem) są w standardzie. Pod każdym z budynków inwestor zaplanował stację ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto przewidział rowerownię, dziewięć inteligentnych skrytek pocztowych (kurierzy pozostawią paczki przy użyciu aplikacji) oraz dziedziniec z zielenią i interaktywnym placem zabaw.

Opinie o Stacja 3.0

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Stacja 3.0
Krzysztof S.
Odradzam zakup mieszkania w inwestycji Stacja 3.0 we Wrocławiu. Duże problemy z wilgocią w mieszkaniach wynikające z tego, że budynek nie był odpowiednio zabezpieczony w okresie jesienno - zimowym i był wielokrotnie zalewany. Podłogi i ściany wykonywane były na zalanych stropach! Ściany działowe z bloczków gipsowych wykonane został niezgodnie z technologią przez niewykwalifikowanych pracowników z Gruzji w efekcie czego praktycznie każda ściana z dużą odchyłką od pionu, brak kątów prostych w narożach oraz wiele pęknięć. Balustrady na balkonach podobno, ze stali ocynkowanej malowane proszkowo... a już w dniu odbioru z widoczną rdzą!! Bardzo uszkodzone/porysowane w wielu miejscach domalowywane innym odcieniem farby i dętego pędzlem. Bardzo słaba jakość materiałów użytych do wykończenia części wspólnych. ECHO i ich Generalny Wykonawca POOR to mieszanka zuchwałości i niekompetencji efektem czego są bardzo drogie mieszkania o bardzo niskim standardzie...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Stacja 3.0
Jakub Zazula
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Stacja 3.0
Mariusz Bartodziej
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA