Wrocław: Słowik – osiedle w stylu hygge powstaje na Psim Polu źródło: Materiały inwestora

Wrocław: Słowik – osiedle w stylu hygge powstaje na Psim Polu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Kłodzki deweloper Eco Scala realizuje na Zgorzelisku trzy inwestycje mieszkaniowe: Dobrego Dnia, Trzy Kolory Olchy oraz Słowik. W ramach trzeciej z nich powstaje blisko 100 mieszkań.
Budowa osiedla Słowik przy ulicy Tarasa Szewczenki (dokładny adres nie został jeszcze ustalony) trwa od września ubiegłego roku. Inwestor planuje przekazać mieszkania w IV kwartale 2019 r. W trzech dwupiętrowych budynkach znajdzie się ich 90. Do wyboru są dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe lokale, o metrażach od 43 do 101 mkw.
Materiały inwestora
Materiały inwestora
W budynku B znajdzie się garaż podziemny z 19 miejscami postojowymi. Dodatkowe 120 miejsc powstanie na zewnątrz. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także 34 komórki lokatorskie, windy dla osób niepełnosprawnych oraz przestronny plac zabaw na terenie inwestycji.
Osiedle Słowik jest inspirowane skandynawską filozofią hygge – prostego, satysfakcjonującego życia. To udana symbioza nowoczesnej architektury z naturą oraz wygodna przestrzeń do życia – mówi Krzysztof Jabłoński z Iglicy Nieruchomości, zajmującej się sprzedażą inwestycji.
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Eco Scala Sp. z o.o. Sp. k. to spółka celowa kłodzkiej firmy Powiernik, zajmującej się produkcją i montażem stolarki PCV. W sąsiedztwie Słowika zrealizowała już osiedle Dobrego Dnia (43 mieszkania), a buduje jeszcze Trzy Kolory Olchy (93 lokale w trzech budynkach).

Osiedli w tej części miast przybywa

Na Zgorzelisku rozbudowuje się również Milart Sp. z o.o. W styczniu pisaliśmy o zakupie przez powiązaną z nim spółkę miejskiej nieruchomości przy ul. Żmudzkiej. Zapłaciła za nią ponad 2 mln zł. Deweloper zrealizował już w tej części Wrocławia inwestycję Żmudzka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA