Wrocław: Gorlicka – Comex wraca do realizacji inwestycji na Psim Polu źródło: materiały inwestora

Wrocław: Gorlicka – Comex wraca do realizacji inwestycji na Psim Polu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper dostał pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego przy ulicy Gorlickiej już w 2017 roku. Wtedy też przedstawił pierwsze wizualizacje. Niemniej dopiero co ruszył z pracami, a zakończy je za przeszło rok. Oferuje 40 mieszkań.
Comex Deweloperstwo Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży inwestycję mieszkaniową przy ul. Gorlickiej 61. Ceny wynoszą od 247,9 do 583,3 tys. zł (6100-6900 zł/mkw.). Budowę rozpoczął w tym roku. Zakończy ją w przyszłym, w drugim kwartale.
Gorlicka to dwupiętrowy budynek z 40 mieszkaniami. Są dostępne w układach jedno- (40 mkw.), dwu- (36-45 mkw.), trzy- (52-77 mkw.) i czteropokojowym (76-96 mkw.). Miejsca parkingowe mieszczą się w garażu podziemnym. Mieszkańcy mają ponadto dostęp do balkonów i komórek lokatorskich. Za projekt odpowiada Architekt Katarzyna Kubsik.
Więcej wizualizacji w galerii.
materiały inwestora

Plan zawieszony na dwa lata

REKLAMA
Deweloper zamierzał realizować tę inwestycję już w 2017 roku. Wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalno-usługowego o kubaturze 14,5 tys. metrów sześciennych złożył w lutym. Pozytywną odpowiedź otrzymał dwa miesiące później. Zajmie teren o powierzchni 3269 mkw.

Nowe miejsce na uprawianie sportu

W okolicy powstaje jeszcze oprócz inwestycji mieszkaniowych również park rekreacji na Psim Polu. To projekt realizowany w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, wart przeszło pół miliona złotych. O szczegółach pisaliśmy w listopadzie.
W rejonie Osiedla Krzywoustego, Zgorzeliska oraz okolic rynku Psiego Pola brakuje miejsca do spotkań, rekreacyjnych ćwiczeń oraz ogólnodostępnego szlaku do biegania blisko zabudowań – podkreślali pomysłodawcy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA