Ostatnie domy w ofercie sprzedaży podwarszawskiej inwestycji Le Village

Ostatnie domy w ofercie sprzedaży podwarszawskiej inwestycji Le Village

mazowieckie
REKLAMA

Trwa sprzedaż domów przedostatniego etapu inwestycji Le Village realizowanej przez firmę Bouygues Immobilier Polska w podwarszawskim Józefosławiu. W ofercie znajdują się 23 domy  o powierzchni od 135 do 176 m kw. Wszystkie będą gotowe do odbioru jeszcze w 2012 roku. W weekend 26 – 27 maja na terenie inwestycji zorganizowane zostaną dni otwarte, w  trakcie których potencjalni Klienci będą mieli okazję zapoznać się z ofertą, poznać charakter osiedla oraz przekonać się o funkcjonalności i komforcie wnętrz.


Osiedle „Le Village” zlokalizowane jest w Józefosławiu (gmina Piaseczno), w odległości zaledwie kilkuset metrów od granic Warszawy oraz Lasu Kabackiego. Inwestycję tworzą 233 domy w zabudowie szeregowej o architekturze nawiązującej do czterech francuskich prowincji – Normandii, Prowansji, Alzacji i Bretanii, z których 147 zostało już sprzedanych. 

 

REKLAMA

–  Każdy z nas szuka dla siebie wyjątkowego miejsca do zamieszkania. Takiego, które stanowiłoby azyl z dala od zgiełku oraz zapewniało nam oraz naszym najbliższym możliwość odpoczynku i relaksu. Głównym atutem Le Village jest połączenie atrakcyjnej lokalizacji z malowniczym sąsiedztwem i komfortem życia poza miejską aglomeracją. Naszą ofertę doceniają zarówno miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, jak i rodziny z dziećmi, ceniące spokój i bezpieczeństwo oraz łatwy dostęp do najważniejszych punktów usługowych i handlowych. W ostatnich latach w okolicy pojawiło się wiele nowoczesnych inwestycji, m.in. sklepy, galerie handlowe, banki, szkoły i przedszkola oraz placówki medyczne. O komforcie życia w Le Village najlepiej jednak przekonać się samemu podczas dni otwartych – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

Aktualnie trwa sprzedaż przedostatniego etapu inwestycji, w ramach którego dostępne są jeszcze  23 domy z terminem przekazania mieszkańcom w październiku oraz grudniu 2012 r. Dzięki bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych, Le Village stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Największą popularnością wśród mieszkańców cieszy się oddalony o 700 m od osiedla Las Kabacki ze specjalnie przygotowanymi ścieżkami kondycyjnymi i rowerowymi oraz polany rekreacyjne przystosowane do palenia ognisk czy też ławeczki. Na terenie osiedla znajduje się również kort tenisowy oraz place zabaw i boiska dla najmłodszych, a w bliskiej odległości – pole golfowe, stadnina koni oraz centrum SPA z basenem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA