Nowy etap osiedla domów Le Village w Józefosławiu już w sprzedaży

Nowy etap osiedla domów Le Village w Józefosławiu już w sprzedaży

mazowieckie
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż domów typu Villa Provence na kameralnym osiedlu Le Village przy ul. Cyraneczki w podwarszawskim Józefosławiu. Osiedle Le Village to połączenie komfortu mieszkania w ciszy i zieleni z funkcjonalnością oferowanych tam domów.

Le Village położone jest na ponad 10-hektarowej działce w Józefosławiu w gminie Piaseczno przy południowej granicy Lasu Kabackiego. Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż kolejnego etapu osiedla tj. 11 domów typu Villa Provence. Domy o powierzchni od 136 do 175 m2 będą posiadały od 4 do 6 pokoi.

Spokojna i wygodna lokalizacja

Atutem osiedla Le Village jest lokalizacja, jednocześnie daleka od zgiełku i ruchliwych ulic (4 kilometry od ul. Puławskiej), a zarazem bliska centrum Warszawy. Zamysłem dewelopera było stworzenie osiedla, które łączy komfort mieszkania w domu z dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej, tj. zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego i zdrowotnego. Dobrą komunikację z Warszawą z kolei zapewnia linia autobusowa łącząca Józefosław ze stacją Metro Wilanowska.

REKLAMA

Przestronny dom w zieleni

Zdaniem Bruno Le Corre, Dyrektora Generalnego Bouygues Immobilier Polska, osiedle Le Village to unikatowa inwestycja w ofercie firmy. - To propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać blisko natury nie rezygnując z wygód miasta. Kilkuminutowy spacer do Lasu Kabackiego czy bliskość konstancińskich tężni to główne powody, dla których nasi klienci decydują o zakupie domu na tym osiedlu – dodaje. Deweloperowi udało się stworzyć kameralne i spokojne osiedle, które zapewnia mieszkańcom ciszę. Le Village łączy atuty wypoczynkowej okolicy wynikającej z bliskości zielonych terenów z możliwością posiadania własnego ogrodu i tarasu. Klienci doceniają także funkcjonalność domów rozumianą jako przestrzenne i praktyczne rozplanowanie pomieszczeń (szczególnie lubianym przez klientów rozwiązaniem jest tzw. oddzielna strefa dla rodziców).

Wyjątkowy styl osiedla

Osiedle składa się z 233 domów inspirowanych czterema regionami Francji: Bretanią, Normandią, Prowansją oraz Alzacją. Nabywców znalazło już prawie 75% budynków. W nowym etapie sprzedaży znajdują się domy typu Villa Provence. Zastosowany tam styl architektoniczny jest znany i poważany na świecie, a wyróżnia się pastelowymi kolorami, białymi ramami okiennymi oraz charakterystycznymi pilastrami i kolumnami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA