Rodzinne Ogrody z ostatnim etapem

Rodzinne Ogrody z ostatnim etapem

wielkopolskie
REKLAMA
W kwietniu ruszyła budowa ostatniego już etapu inwestycji Rodzinne Ogrody. W ramach IV już etapu powstanie 6 domów w zabudowie szeregowej z 12 lokalami mieszkalnymi. Inwestor – Grupa Deweloperska Łowiccy planuje zakończenie etapu w  IV kwartale 2017 roku.
Inwestycja Rodzinne Ogrody znajduje się przy ulicy Rosnowskiej w Głuchowie-Rosnowie, w podpoznańskiej gminie Komorniki. W ramach rozpoczętego w kwietniu IV etapu budowy osiedla powstanie 12 mieszkań o metrażach 47 i 54 mkw. z ogrodami o powierzchni od 74 do 222 mkw. przy budynkach skrajnych. Deweloper zapewnia, że istnieje możliwość łączenia mieszkań, a miejsc postojowych ma być 2 na każdy lokal. Nie zapomniano o małej architekturze. Powstanie plac zabaw o powierzchni około 200 mkw., oświetlenie, ławki czy chodniki. Co ważne, osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej z bramą wjazdową. Wygospodarowano także miejsce na 40 komórek lokatorskich stanowiących doskonałą przestrzeń magazynową. Mieszkania na osiedlu Rodzinne Ogrody będą oddawane w standardzie plus, czyli deweloper zapewni m.in. domofon, piec, grzejniki, gniazdka czy włączniki. Sprzedaż mieszkań już ruszyła, a ceny rozpoczynają się od 209.999 złotych brutto. Termin oddania planowany był na IV kwartał 2017 roku, ale wszystko wskazuje, że będzie przyspieszony o kilka miesięcy. To pozwala potencjalnym klientom wnioskować o dofinansowanie w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.
REKLAMA
Grupa Deweloperska Łowiccy rozpoczynała działalność deweloperską na terenie podpoznańskich Plewisk. Gmina Komorniki to kolejna lokalizacja projektów mieszkaniowych. Tym razem wybór padł na Głuchowo-Rosnowo. – Nowa lokalizacja spełnia wszelkie wymogi klientów, którzy marzą o komfortowym mieszkaniu w pobliżu Poznania. Gwarantujemy szybki dojazd do stolicy Wielkopolski i bliskość terenów  zielonych – mówi Monika Walkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu z firmy Łowiccy Grupa Deweloperska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA