Rodzinne Ogrody z III etapem

Rodzinne Ogrody z III etapem

wielkopolskie
REKLAMA
W gminie Komorniki trwa rozbudowa inwestycji Rodzinne Ogrody. W ramach III już etapu powstaną 4 domy w zabudowie szeregowej z 8 lokalami mieszkalnymi. Inwestor – Grupa Deweloperska Łowiccy planuje zakończenie etapu w czerwcu 2017 roku.
Inwestycja Rodzinne Ogrody znajduje się przy ulicy Rosnowskiej w Głuchowie-Rosnowie. W ramach rozpoczętego właśnie III etapu rozbudowy osiedla powstanie 8 mieszkań o metrażach 47 i 54 mkw. z ogrodami o powierzchni od 86 do 375 mkw. przy budynkach skrajnych. Istnieje możliwość łączenia mieszkań a także przewidziane są 2 miejsca postojowe na każdy lokal. Mieszkania będą oddawana w standardzie plus, czyli deweloper zapewnia m.in. domofon, piec, grzejniki, gniazdka czy włączniki. Podczas projektowania zadbano także o takie szczegóły jak mała architektura. Na osiedlu nie zabraknie oświetlenia, ławek oraz przystosowanych chodników, a dla najmłodszych powstanie plac zabaw o powierzchni około 200 mkw. Co ważne, osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej z bramą wjazdową. Wygospodarowano także miejsce na 40 komórek lokatorskich stanowiących doskonałą przestrzeń magazynową. Sprzedaż mieszkań już ruszyła, a ceny rozpoczynają się od 214.999 złotych brutto, a to znaczy że oferta spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.
REKLAMA
Grupa Deweloperska Łowiccy do tej pory realizowała inwestycje mieszkaniowe głównie w podpoznańskich Plewiskach. Tym razem wybór padł na Głuchowo-Rosnowo. – Nowa lokalizacja spełnia wszelkie wymogi klientów, którzy marzą o komfortowym mieszkaniu w pobliżu Poznania. Gwarantujemy szybki dojazd do stolicy Wielkopolski i bliskość terenów zielonych – mówi Monika Walkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu z firmy Łowiccy Grupa Deweloperska. Warto zaznaczyć, że w dniach 20-21 luty, w godzinach 10.00-14.00 deweloper organizuje drzwi otwarte na terenie osiedla Rodzinne Ogrody.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA