Budowa trwa. Znany termin Rodzinnych Ogrodów

Budowa trwa. Znany termin Rodzinnych Ogrodów

wielkopolskie
REKLAMA
W czerwcu w gminie Komorniki rozpoczęła się inwestycja pod szyldem Rodzinne Ogrody. Deweloper ogłosił, że pierwsze dwa etapy zlokalizowane w Głuchowie-Rosnowie zostaną ukończone na przełomie III i IV kwartału 2016 r.
Łącznie w ramach pierwszego i drugiego etapu powstanie 20 mieszkań o metrażach 47 i 54 mkw. z ogrodami oraz z możliwością łączenia szeregowca. Cena, jaką będzie trzeba zapłacić za mkw., zaczyna się od 4662 zł, czyli w przypadku najmniejszego mieszkania kwota wyniesie 219 999 zł. Ponadto, deweloper stawia na ogrody o dużej powierzchni. Zależnie od mieszkania, ogrody mają od 56 do 615 mkw. Inwestycja znajduje się przy ul. Czereśniowej w Głuchowie-Rosnowie w gminie Komorniki.
Rodzinne Ogrody realizuje deweloper Łowiccy Grupa Deweloperska, który do tej pory budował głównie w podpoznańskich Plewiskach. Tym razem wybór padł na Głuchowo-Rosnowo. – Zdecydowaliśmy się na nową lokalizację, jednak nadal pozostajemy w pobliżu Poznania. Zauważyliśmy, że jest spore zainteresowanie inwestycjami, które cechuje szybki dojazd do stolicy Wielkopolski i bliskość terenów zielonych – mówi Łukasz Łowicki, prezes Łowiccy Grupa Deweloperska. 
REKLAMA
W ramach pierwszego etapu ma powstać 8 mieszkań. Kolejny to już 12 lokali. Mieszkańcy Rodzinnych Ogrodów mogą liczyć także na pełną infrastrukturę. Powstaną komórki lokatorskie, dwa miejsca parkingowe przynależące do każdego mieszkania, oświetlenie oraz centralny domofon. W planach jest także plac zabaw. Inwestycja jest objęta programem Mieszkanie dla Młodych. Osiedle zlokalizowane jest w rejonie Szreniawa, który objęty został programem Natura 2000.
Od czerwca br. na inwestycji prowadzone są prace budowlane. –Obecnie zostały wykonane fundamenty pod pierwszy etap, ściany parteru, stropy oraz ściany drugiego poziomu – dodaje Łukasz Łowicki. 
Zgodnie z przewidywaniami, pierwszy i drugi etap zostaną zakończone na przełomie III i IV kwartału 2016 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA