Rodzinne Ogrody rosną w Plewiskach

Rodzinne Ogrody rosną w Plewiskach

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W listopadzie br. w podpoznańskich Plewiskach ruszy budowa Rodzinnych Ogrodów. Grupa Deweloperska Łowiccy już rozpoczęła przedsprzedaż najnowszej inwestycji. W jej skład wejdzie 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122 mkw. z garażem.  Ukończenie prac planowane jest na grudzień 2015 roku.

 

Rodzinne Ogrody powstaną niemal w centrum Plewisk. Domy w zabudowie bliźniaczej będą usytuowane na działkach o powierzchniach od 365 do 445 mkw. Prace zostaną zrealizowane w oparciu o nowoczesny projekt architektoniczny łączący funkcjonalności z komfortem i otwartą przestrzenią. – Nasza inwestycja ma stanowić alternatywę dla ciasnych szarych mieszkań położonych w wielkomiejskim zgiełku – mówi Łukasz Łowicki, prezes zarządu Grupy Deweloperskiej Łowiccy. – Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji Rodzinnych Ogrodów, dojazd do centrum Poznania zajmie zaledwie 10-15 minut – dodaje. Ceny wahają się między 489 999 a 509 999 zł.

 

REKLAMA

Podczas realizacji przedsięwzięcia deweloper umożliwia nabywcom dowolną zmianę układu pomieszczeń w obrębie parteru oraz pierwszego piętra budynku. Dzięki temu można zaadoptować przestrzeń mieszkalną do własnych potrzeb i wymagań. Domy, wykończone w deweloperskim standardzie plus, będą posiadały m.in. kompletną instalację grzewczą z dwufunkcyjnym piecem gazowym, rolety okienne, a także, opcjonalnie, podgrzewaną podłogę. Kompleksowy charakter inwestycji przełoży się również na powstanie szeregu udogodnień w obrębie Rodzinnych Ogrodów. Deweloper zadba także o małą architekturę, w ramach której powstanie ogrodzenie całości terenu, budowa chodników oraz podjazdy do poszczególnych budynków. Ponadto, do każdego domu będzie przynależeć stalowa brama wjazdowa i furtka.

 

Najnowsza inwestycja Grupy Deweloperskiej Łowiccy to odpowiedź na duże zainteresowanie poprzednim projektem, Rodzinnymi Tarasami. Rosnące wymagania klientów oraz wzrost popytu na domy jednorodzinne sprawiają, że ten segment jest dla deweloperów atrakcyjnym kierunkiem inwestycyjnym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA