Nowa inwestycja pod Poznaniem

Nowa inwestycja pod Poznaniem

wielkopolskie
REKLAMA

W czerwcu rozpoczęła się budowa Rodzinnych Ogrodów w Rosnowie-Komorniki. Powstanie 40 mieszkań w zabudowie szeregowej w dwóch wariantach metrażowych z ogrodami. Deweloper planuje łącznie IV etapy, które mają zostać zrealizowane do III kwartału 2017 r.


Projekt osiedla Rodzinne Ogrody zakłada budowę 40 mieszkań o metrażach 47 i 54 mkw. z ogrodami. Deweloper zakłada możliwość łączenia szeregowca. – Przy zakupie obu mieszkań istnieje możliwość połączenia w taki sposób, aby mieć dom o powierzchni 114 mkw. Wtedy dwukrotnie zwiększa się obszar ogrodu. Jest to propozycja, z której przy poprzednich naszych inwestycjach korzystali klienci – mówi Łukasz Łowicki, prezes Łowiccy Grupa Deweloperska. Ogrody przynależące do mieszkań mają od 56 do 615 mkw.


W skład Rodzinnych Ogrodów wejdą IV etapy. Pierwszy, czyli 8 lokali, rozpoczął się już w czerwcu, a jego zakończenie planowane jest w sierpniu 2016 r. II etap zakłada budowę 12 mieszkań, a dwa kolejne, czyli III i IV – 8 i 12. Jak informuje deweloper, ostatnia część osiedla ma być gotowa w III kwartale 2017 r. Łącznie całość inwestycji obejmie 40 mieszkań w konwencji zamkniętej. Przy inwestycji powstanie także plac zabaw.

REKLAMA


Osiedle będzie miało pełną infrastrukturę. Przed mieszkaniami powstaną miejsca parkingowe – dwa przynależące do każdego lokalu. Deweloper zadbał również o oświetlenie, komórki lokatorskie oraz centralny domofon. Mieszkania można zakupić z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.


Cena rozpoczyna się do 219 999 zł. Jest to kwota po 10 000 zł rabacie, który deweloper wprowadził na pierwsze mieszkania. W przypadku łączenia dwóch lokali kwota wynosi 465 000 zł.


Rodzinne Ogrody znajdują się przy ul. Czereśniowej w Rosnowie-Komorniki. Dojazd do centrum Poznania możliwy jest od strony ul. Głogowskiej i Grunwaldzkiej. Osiedle zlokalizowane jest w rejonie Szreniawa, który objęty został programem Natura 2000.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA