Ostatni etap osiedla Nowa Murowana pod Poznaniem w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Ostatni etap osiedla Nowa Murowana pod Poznaniem w sprzedaży

wielkopolskie
REKLAMA
Inwestor osiedla Nowa Murowana wprowadził do sprzedaży ostatni, IV etap, w ramach którego powstanie tylko 14 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Inwestycja zlokalizowana w pobliżu szkół, punktów usługowo-handlowych, Puszczy Zielonki, o funkcjonalnie zaprojektowanych przestrzeniach przyciąga zainteresowanych klientów.
Ulica Tartaczna w Murowanej Goślinie tętni życiem. Inwestor osiedla Nowa Murowana nie zwalnia tempa zimą i rozpoczyna prace przy IV – ostatnim etap osiedla. Aktualnie budowlańcy kończą prace nad stropem parteru. Zainteresowanie klientów najnowszym budynkiem jest spore. W sprzedaży pozostało 10 mieszkań rozlokowanych na kondygnacjach od parteru do 2 piętra. Ich powierzchnia waha się od 57,87 do 63,33 mkw. Te położone najniżej będą posiadać ogród, pozostałe – przestronny balkon, na których będzie można zaaranżować tu nie tylko strefę relaksu, ale również miejsce do wspólnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Finalizacja projektu planowana jest na początek III kwartału 2020 roku. 
Kolejne mieszkania w budowieRównocześnie budowlańcy pracują nad kolejnymi częściami osiedla przy ulicy Tartacznej. III etap jest na najbardziej zaawansowanym etapie. Budynek, w którym zaprojektowano tylko 14 mieszkań, jest już gotowy w 100%. – Warto nadmienić, że w ofercie pozostało ostatnie wolne mieszkanie o powierzchni 57,87 mkw. w układzie 3-pokojowym – mówi przedstawicielka dewelopera. Ponadto regularnie powiększa się V etap osiedla. Generalny Wykonawca wykonał już 60% prac. W budynku zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 59,69 do 65,48 mkw. również w układzie 3-pokojowym. Planowany termin przekazania kluczy klientom to czerwiec przyszłego roku. Ceny rozpoczynają się od 4400 zł brutto za mkw. Oznacza to, że w cenie kawalerki w Poznaniu, można nabyć mieszkanie nawet trzypokojowe z ogródkiem, w dodatku w bardziej kameralnej zabudowie.
REKLAMA
Nowa Murowana to kameralny kompleks mieszkaniowy, w ramach którego powstanie tylko 5 budynków, a łącznie do użytku zostanie oddanych około 91 lokali. Dodatkowo inwestor zadba o małą architekturę. Powstaną tereny zielone, oświetlenie, drogi wewnętrzne oraz miejsca parkingowe. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowano również plac zabaw. Jednak atutem wartym podkreślenia jest lokalizacja osiedla. Sklepy, ośrodki zdrowia, urzędy, czy placówki edukacyjne – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Osoby lubiące aktywny tryb życia docenią bliskość terenów rekreacyjnych, a także Puszczy Zielonki, Jeziora Kamińskiego i wielu terenów leśnych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA