II etap Nowej Murowanej pod Poznaniem rozpoczętyźródło: Materiały inwestora

II etap Nowej Murowanej pod Poznaniem rozpoczęty

Warszawa
REKLAMA
W Murowanej Goślinie w powiecie poznańskim trwa budowa osiedla Nowa Murowana. Najbardziej zaawansowane są prace w pierwszym budynku, w którym został zamontowany dach. Jednocześnie ruszył też II etap projektu.
Inwestycja Nowa Murowana, zlokalizowana w pobliżu ulic: Rogozińskiej i Kolejowej w Murowanej Goślinie, rozpoczęła się jesienią 2017 roku. Budowlańcy wystartowali z pracami nad pierwszym, kameralnym budynkiem z 14 mieszkaniami, stanowiącym jednocześnie I etap całego osiedla. Z miesiąca na miesiąc widać postępy. Zostały już postawione ściany każdej z trzech kondygnacji, wykonywane są instalacje sanitarne i elektryczne, zamontowano stolarkę okienną i został położony dach. W najbliższym czasie nastąpi wykończenie wnętrz, a także docieplenie budynku oraz prace nad elewacją. Finalnie znajdzie się tutaj 14 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, a pierwsi mieszkańcy, według planów, wprowadzą się na początku 2019 roku. W ostatnich dniach zostały wykopane i wylane fundamenty pod drugi budynek. W najbliższych tygodniach będą stawiane ściany pierwszej kondygnacji. Prace w inwestycji postępują według wcześniej wyznaczonego harmonogramu. W tym etapie zaplanowano 29 mieszkań, od kawalerek, 2- i 3-pokojowych po 4-pokojowe. 
Co warte podkreślenia, mieszkania w inwestycji Nowa Murowana cieszą się dużą popularnością. Wśród klientów są także tacy, którzy kupują "inwestycyjnie", z myślą o tym, aby następnie mieszkanie wynająć. Inwestycja w nieruchomość pozwala bowiem bezpiecznie ulokować kapitał. W przypadku mieszkań w Murowanej Goślinie, z pewnością znajdą się zainteresowani, tym bardziej, że rynek najmu w tej lokalizacji dopiero się rozwija. 
REKLAMA
Budowane osiedle jest zlokalizowane w pobliżu ulic: Rogozińskiej i Kolejowej. Niedaleko znajduje się szkoła, rynek oraz stacja kolejowa, z której można szynobusem dotrzeć do Poznania w niecałe 30 minut. Przyszli mieszkańcy skorzystają też z zalet Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, której celem jest komfortowe połączenie stolicy Wielkopolski z pozostałymi najważniejszymi miejscami w regionie, w tym Murowaną Gośliną.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA