Osiedle Nowa Murowana niedaleko Poznania w połowie gotowaźródło: Materiały inwestora

Osiedle Nowa Murowana niedaleko Poznania w połowie gotowa

wielkopolskie
REKLAMA
W Murowanej Goślinie, przy ulicy Tartacznej w powiecie poznańskim regularnie rozwija się osiedle Nowa Murowana. Dwa etapy inwestycji zostały już oddane w ręce klientów, a kolejne dwa są w budowie. Jednocześnie trwa sprzedaż.
43 mieszkania są już gotoweOsiedle Nowa Murowana, zlokalizowana przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie oficjalnie wystartowała w listopadzie 2017 r. Cały projekt został zaplanowany etapowo, a w każdym z nich zaprojektowano trzy kondygnacje. Do mieszkań na parterze zaplanowano zielone ogrody, a na piętrze – przestronne balkony. Etap I, z 14 mieszkaniami, już zakończono. W ramach I części przedsięwzięcia przygotowano lokale dwu- i trzypokojowe, o metrażu od 48 do 65 mkw. Deweloper klientom przekazał również II etap inwestycji, liczący 29 mieszkań od 33 do 71 mkw. Prace przebiegały na tyle sprawnie, że wyprzedziły harmonogram o kilka tygodni. 
Kolejne trzy etapy osiedlaRównocześnie budowlańcy pracują nad kolejnymi częściami osiedla. III etap jest na tyle zaawansowany, że budynek posiada stolarkę okienną, pokrycie dachowe, a wkrótce gotowe będą elewacje. Projekt budynku trzeciego jest bliźniaczo podobny do pierwszego. Znajdzie się tutaj jedynie 14 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, zlokalizowanych w najbardziej zacisznym miejscu inwestycji. Planowany termin oddania to grudzień 2019 roku. W sprzedaży pozostają ostatnie lokale od 58 do 65 mkw. 
REKLAMA
Ponadto regularnie powiększa się budynek nr 5 z 20 mieszkaniami, stanowiący jednocześnie V etap inwestycji. Postawiono mury każdej z kondygnacji, a następnie powstanie konstrukcja dachu z więźbą i w dalszej kolejności – pokrycie dachowe. Tutaj także wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem budowy założonym przez inwestora, a ostatnio lokale czekają na swoich nabywców. Planowany termin oddania to czerwiec. Niedługo rozpocznie się wykop fundamentów w etapie IV, który ze względów technologicznych i położenia, powstanie jako ostatni, razem z placem zabaw dla najmłodszych. W ramach inwestycji Nowa Murowana powstaną także: drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe, tereny zielone i oświetlenie. 
Murowana Goślina – nowy kierunek przedmieśćWarto podkreślić, że Murowana Goślina znajduje się w północnej części powiatu poznańskiego. Dzięki zaangażowaniu w projekt Poznańskiej Kolei Metropolitalnej z Murowanej Gośliny kursuje szynobus prosto na Poznań Główny, a podróż zajmuje 25 minut. W Murowanej znajduje się zaplecze handlowo-usługowe, gdzie można załatwić podstawowe sprawy, miejsca pracy, czy placówki edukacyjne. Dodatkowym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo Puszczy Zielonki, Jeziora Kamińskiego i wielu terenów leśnych. Jednocześnie w pobliżu nie powstaje wiele inwestycji deweloperskich, dzięki czemu jest spokój i cisza. Takie atuty, w połączeniu z atrakcyjną propozycją mieszkaniową od 4100 zł/mkw., przekonały wielu klientów, by wybrać osiedle Nowa Murowana. Inwestycja jest "na półmetku", ale cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że deweloper planuje kontynuację.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA