Rodzinne Ogrody w Plewiskach gotowe już w czerwcu

Rodzinne Ogrody w Plewiskach gotowe już w czerwcu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W Plewiskach pod Poznaniem wraz z końcem czerwca zostanie oddanych 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Pierwotnie deweloper zakładał, że nastąpi to w ostatnim kwartale 2015 r., jednak w związku z delikatną zimą prace dynamicznie przyspieszyły.


Łowiccy Grupa Deweloperska ogłosiła, że inwestycja Rodzinne Ogrody zostanie zakończona z końcem czerwca 2015 r. To spore przyspieszenie względem pierwotnego terminu, który planowany był na grudzień 2015 r. – Zawsze z dużą rezerwą podchodzimy do terminów ukończenia budów, dlatego szybsze oddanie cieszy i nas, i klientów. Tutaj spory wpływ na przyspieszenie miała wyjątkowo krótka i ciepła zima – mówi Łukasz Łowicki, prezes zarządu Łowiccy Grupa Deweloperska. Inwestycja przyspieszyła aż o 6 miesięcy.


Rodzinne Ogrody to 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Metraż każdego z nich wynosi 122 mkw. Klienci mogą liczyć także na własne garaże, które przynależą do inwestycji. Do każdego domu przylega także otwarty ogród. Na etapie budowy nieruchomości nabywcy mogą ustalić z deweloperem indywidualny układ pomieszczeń zlokalizowanych na parterze i na wysokości I piętra. Każda z działek wyznaczonych pod budowę zajmuje powierzchnię od 365 do 445 mkw. Podział osiedla na segmenty pozwala obniżyć koszty zakupu nieruchomości w ramach tej inwestycji.

REKLAMA


Deweloper postawił także na ponadstandardowe rozwiązania. W celu zwiększenia komfortu użytkowania nieruchomości w projekcie budowlanych uwzględniono konieczność zwiększenia izolacji akustycznej pomieszczeń zaprojektowanych w poszczególnych segmentach. W ścianę wspólną każdego domu wmontowana zostanie podwójna silka Xella skutecznie izolująca dźwięk – dodaje Łukasz Łowicki. Ponadto, konstrukcja budynków została wzmocniona poprzez zastosowanie ceramiki termoizolacyjnej. 


Koszt jednego domu waha się od 495 999 do 509 999 zł.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA