Ususie powstaną nowe mieszkania. Ruszyła budowa i przedsprzedaż

Ususie powstaną nowe mieszkania. Ruszyła budowa i przedsprzedaż

Warszawa
REKLAMA
Mieszkanie dla Młodych, wysoki standard, atrakcyjne metraże. Deweloper RED Real Estate Development rozpoczął budowę kolejnych budynków inwestycji Alpha Park w warszawskim Ursusie. Teraz rusza z przedsprzedażą 95 mieszkań trzeciego etapu.
Alpha Park to kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Inwestycję prowadzi firma RED Real Estate Development, która na polskim rynku działa od 10 lat. Do tej pory deweloper oddał do użytku osiem budynków, w których znajduje się 539 mieszkań. W ostatnim czasie ruszył z budową drugiego i trzeciego etapu osiedla Alpha Park. 87 mieszkań z budynku B jest już w sprzedaży od kilku miesięcy. Cieszą się dużą popularnością, dlatego deweloper rozpoczął przedsprzedaż 95 mieszkań z budynku C. Klienci mogą wybierać w różnorodnych metrażach – od 31 do 65 mkw.
Nowy rozdziałRuszamy z przedsprzedażą kolejnego etapu popularnego wśród ludzi młodych i rodzin z dziećmi osiedla Alpha Park. Przez osiem lat naszej obecności w Ursusie wyznaczyliśmy trendy dbałości o przyszłych mieszkańców i środowisko tworząc między innymi atrakcyjne powierzchnie wspólne oraz wykorzystując nowoczesne rozwiązania. Teraz będziemy to kontynuować – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie.
Klienci mogą wybierać w lokalach 1-, 2-, 3-pokojowych. Do każdego lokalu przynależy przestronny balkon, taras, loggie lub ogródek. Tylko teraz umowa rezerwacyjna z wpłatą wstępną wynosi jedynie 1000 zł. Klienci mogą skorzystać z wygodnego systemu płatności 10/90 – 10% wartości nieruchomości wpłacają po podpisaniu Umowy Deweloperskiej, a pozostałą część przy odbiorze kluczy. Mieszkańcy mogą wybrać mieszkanie w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba łączy wysokiej jakości Standard RED Plus.
REKLAMA
To się opłacaCeny mieszkań zaczynają się od 6353 zł/mkw. Dzięki temu mieszczą się w limicie Mieszkania dla Młodych. Rządowy program polega na jednorazowym dofinansowaniu wkładu własnego udzielanym w momencie wypłaty kredytu. Klient bierze pożyczkę w banku komercyjnym, który podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Po uruchomieniu kredytu kwota kapitału zostaje pomniejszona o sumę dofinansowania, a bank otrzymuje zwrot kosztów od BGK. Takie lokale na osiedlu Alpha Park dostępne są w różnorodnych metrażach – od 35 do 64 mkw. 
O takie mieszkania pytają głównie młode małżeństwa i single. Zdają sobie sprawę, że dzięki dofinansowaniu mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych – dodaje Teresa Witkowska. 
Budowa trzeciego etapu osiedla Alpha Park rozpocznie się jesienią 2016 roku. Mieszkańcy wprowadzą się tutaj w drugiej połowie 2018 roku. Z decyzją o zakupie mieszkania warto się pospieszyć. Budżet na Mieszkanie dla Młodych jest ograniczony – w 2017 roku wynosi 746 mln zł, a w 2018 roku 762 mln zł. 
Osiedle AlphaKompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Charakteryzuje się przemyślaną architekturą zewnętrzna i jednolitym stylem zabudowy. Inwestycję prowadzi firma RED Real Estate Development, która na polskim rynku działa od 10 lat. Budowa osiedla Alpha rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano trzy etapy – w sumie 450 mieszkań. W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu – osiedla Alpha Park. W trzech budynkach powstaje 270 mieszkań, a pierwsze z nich zostały oddane do użytku w II kwartale 2016 roku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Do dyspozycji jest podziemny parking oraz wspólne patia.W kwietniu 2016 roku rozpoczęła się realizacja II etapu osiedla Alpha Park. W nowej części znajdzie się 87 mieszkań. Klienci mogą wybierać w lokalach 1-, 2-, 3-, 4-pokojowych. Nowością są między innymi łazienki z oknami. Do każdego mieszkania przynależą przestronne balkony, tarasy, ogródki lub loggie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA