DODAJ

Warszawa: Willa Wiślana – JWC wkrótce rusza z budową mieszkań na Białołęce [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Willa Wiślana –
Mariusz Bartodziej
2019-02-28 11:05:47
Przedsprzedaż mieszkań w pięciopiętrowym budynku wielorodzinnym przy ulicy Mikołaja Trąby już ruszyła. W ofercie znajdują się też lokale usługowe. Deweloper z siedzibą w Ząbkach planuje zakończyć budowę w przyszłym roku.

J.W. Construction Holding S.A. wprowadził do przedsprzedaży Willę Wiślaną, która powstanie przy ul. Mikołaja Trąby (blisko zbiegu z Aluzyjną i Sprawną) na Nowodworach. Oferuje 130 mieszkań o metrażach od 28 do 51 mkw. (dwu- i trzypokojowych). Ceny dwupokojowych lokali zaczynają się od 224 tys. zł

Jednym z wielu wyróżników projektu są atrakcyjne rozkłady mieszkań. Inwestycja zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości sześciu kondygnacji naziemnych, w tym kondygnację parteru z powierzchnią usługową i mieszkaniami oraz pięć kondygnacji mieszkalnych – wylicza deweloper.

Łączna powierzchnia użytkowa budynku wyniesie 6037 mkw., z czego 499 mkw. zajmie dziesięć lokali usługowych. Powierzchnia najmniejszego wynosi 28 mkw. Mieszkańcy mogą liczyć na balkony, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

W garażu zaplanowano 91 miejsc parkingowych. W sumie dla obsługi budynku zaprojektowano 146 miejsc postojowych, a także niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – zapewnia inwestor.

Budowa Willi Wiślanej ruszy w II kwartale tego roku. Ma się zakończyć w grudniu 2020 r. Za projekt odpowiada pracownia PIK s.c.

Więcej wizualizacji w galerii.

Materiały inwestora