DODAJ

Warszawa: JWCH rozbudowuje Wrzosową Aleję na Białołęce [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: JWCH rozbudowuje Wrzosową
Mariusz Bartodziej
2020-01-24 08:45:34
Deweloper dołoży do realizowanych już tym rejonie 81 mieszkań jeszcze 40. Wydzieli je w pięciu willach miejskich. Będą gotowe za prawie dwa lata.  

J.W. Construction Holding S.A. nie ruszył jeszcze z budową kolejnego etapu osiedla przy ulicy Kartograficznej na warszawskim Grodzisku, w dzielnicy Białołęka. Planuje oddać inwestycję do użytku w IV kw. 2021 roku. Ceny przy wprowadzeniu projektu do sprzedaży wynosiły od 234 900 do 487 220 zł. Wstrzymał ją jednak do odwołania.

81 mieszkań wkrótce gotowych, będą kolejne

Na drugi etap Wrzosowej Alei składa się pięć dwupiętrowych budynków. Każdy pomieści osiem mieszkań o metrażach 25-58 mkw. Aktualnie w ofercie jest dostępnych 29 lokali w układach jedno- (26,1 mkw.), dwu- (39,29-44,52 mkw.) i trzypokojowym (57,32 mkw.). Przynależą do nich ogródki lub balkony. Pomieszczenia są wysokie na 2,6 m. Mieszkańcy skorzystają z naziemnych miejsc parkingowych i części wspólnej m.in. z placem zabaw. Teren inwestycji będzie ogrodzony.

JWCH odda do użytku pierwszą fazę osiedla najpóźniej 30 czerwca 2020 roku. Zrealizuje w ramach niej trzy dwupiętrowe budynki wielorodzinne z 27 jedno- i dwupokojowymi mieszkaniami każdy. Metraże wynoszą 26-46 mkw.

Więcej wizualizacji w galerii.

Idzie nowe na Grodzisku i Nowodworach

Na Grodzisk postawił także Talo Sp. z o.o. Sp. k. Ostródzką Park tworzą dwa budynki wielorodzinne, położone po przeciwnych stronach drogi. W pierwszym, trzypiętrowym, znajdzie się blisko 80 mieszkań o metrażach do 90 mkw., a w drugim, dwupiętrowym, kolejnych kilkanaście do 59 mkw. O szczegółach pisaliśmy w lipcu.

materiały inwestora


Deweloperzy stawiają też na inne rejony Białołęki, w tym Nowodwory. W grudniu informowaliśmy, że Grupa Kapitałowa SP Invest rozpoczęła przedsprzedaż inwestycji Aluzyjna 19. To czteropiętrowy budynek z ponad 110 lokalami o powierzchniach sięgających niespełna 120 mkw. Mieszkańcy skorzystają z zielonego dziedzińca ze strefą relaksu, nasadzeniami, ławkami, stojakami na rowery i samoobsługową stacją naprawy jednośladów.

materiały inwestora


W tym samym miesiącu opisywaliśmy projekt Forest Homes od RED Real Estate Development Sp. z o.o. Na osiedle składa się ponad 20 trzykondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej. Są dostępne w trzech wariantach, o metrażach do 144 mkw. Inwestor przewidział m.in. instalację alarmową, ogrzewanie podłogowe i możliwość podłączenia kominka.

materiały inwestora