DODAJ

Osiedle "Alpha Park"

[Warszawa] Osiedle "Alpha Park" 322144[Warszawa] Osiedle "Alpha Park" 328789
[Warszawa] Osiedle "Alpha Park" 322146[Warszawa] Osiedle "Alpha Park" 322145[Warszawa] Osiedle "Alpha Park" 265174[Warszawa] Osiedle "Alpha Park" 265175
Osiedle "Alpha Park" to kolejny etap popularnego osiedla w Ursusie. Nowoczesny design, nowy Standard RED oraz zróżnicowana infrastruktura sprawiają, że to idealne miejsce dla rodziny.
Szczegóły - [Warszawa] Osiedle "Alpha Park"
inwestorRED Real Estate Development Sp. z o.o.
wykonawcaFundamental Group S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o.
projektantAutorskie Pracownie Architektury Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2017
Kajtman 19.04.2017, godz. 16:13
odpowiedz
Kajtman 24.03.2017, godz. 11:53
Nowy artykuł dotyczący [Warszawa] Osiedle "Alpha Park" [Warszawa] Wycieczka po budowie Alpha Park
odpowiedz
Kajtman 24.03.2017, godz. 11:42
odpowiedz
Kajtman 24.03.2017, godz. 11:40
odpowiedz
Kajtman 29.06.2016, godz. 18:39
Nowy artykuł dotyczący [Warszawa] Osiedle "Alpha Park" [Warszawa] Ususie powstaną nowe mieszkania. Ruszyła budowa i przedsprzedaż
odpowiedz
Kajtman 29.06.2016, godz. 18:29
odpowiedz
Jan Augustynowski 12.02.2015, godz. 12:53
Drodzy Państwo, jeśli chcecie poznać możliwości darmowej promocji na naszym portalu, w tym dodawania samodzielnego zdjęć, czy wiadomości proszę o kontakt na priv lub mailem na reklama@investmap.pl :)

http://redalpha.pl/images/RED-Walentynki.pdf
odpowiedz
AlphaPark 12.02.2015, godz. 12:26
Osiedle Alpha Park stawia na nietypowy Dzień Otwarty pod hasłem „Zakochaj się w Ursusie”. 14 lutego będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a następnie wziąć udział w konkursie i wygrać kolację dla dwojga lub całej rodziny.

W sobotę przy ul. Skoroszewskiej 11 stanie specjalna fotobudka. Po co? Aby wszyscy zakochani lub bliskie sobie osoby, a może nawet optymistycznie nastawieni nieznajomi uwiecznili na zdjęciu wyjątkową chwilę. Budka będzie czynna od godziny 10:00 do 16:00.
- Walentynkowa akcja ma na celu zintegrowanie mieszkańców. Chcemy, żeby się spotkali, poznali i nawiązali bliższą znajomość. Przy okazji udowodnimy, że Ursus jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży i marketingu osiedla Alpha i Alpha Park, które organizuje walentynkową akcję. – Dla nas także oznacza to budowanie pozytywnych relacji z mieszkańcami. Bo na naszym osiedlu kontakt z klientem nie kończy się z chwilą podpisania przez niego umowy.
Uczestnicy akcji „Zakochaj się w Ursusie” otrzymają pamiątkowe zdjęcie i wezmą udział w konkursie z nagrodami. Jego zasady są proste. Zdjęcia zostaną opublikowane na facebookowej stronie osiedla Alpha Park i będą zbierały „lajki”. Wygra to zdjęcie, które otrzyma ich najwięcej. Nagrodą jest kolacja dla dwojga lub dla całej rodziny na Ursusie. Do głosowania warto zaprosić znajomych – im więcej ich głosów, tym lepiej! Konkurs potrwa do 21 lutego.
Walentynkowa akcja łączy się z dniem otwartym na osiedlu Alpha i Alpha Park. Oprócz zabawy ze zdjęciami będzie można również obejrzeć dostępne lokale, porozmawiać
z doświadczonymi doradcami, a także kupić mieszkania w promocyjnych cenach.
Dlaczego że Ursus to miejsce, w którym warto się zakochać? – Ta dzielnica jest jak mikrokosmos, który spełnia potrzeby wszystkich mieszkańców, zarówno rodzin z dziećmi, jak i singli – mówi Teresa Witkowska. – Jest spokojna, bezpieczna, ma łatwy dostęp do przedszkoli, placów zabaw czy terenów zielonych. To po prostu miejsce dla osób chcących ułożyć sobie życie.
Alpha Park to kompleksowe osiedle na Ursusie. Wyróżnia się nowoczesnymi
i ekologicznymi rozwiązaniami. Zostało tak zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom komfort i ekonomię użytkowania. Lokalizacja zapewnia dostęp do parków, boisk, przedszkoli czy sklepów. Dzielnica jest też znakomicie skomunikowana z centrum miasta
i trasami wylotowymi.

Walentynkowy konkurs odbędzie się na stronie:
https://www.facebook.com/redalpha.

Dzień Otwarty na Osiedlu Alpha
„Zakochaj się w Ursusie”
14 lutego 2015 r., godz. 10:00 – 16:00
ul. Skoroszewska 11, Warszawa
odpowiedz
AlphaPark 27.01.2015, godz. 14:38
Wykończone mieszkanie w ramach programu MdM można kupić na osiedlu Alpha. Dzięki temu zaoszczędzimy kilkadziesiąt tysięcy złotych, a w dodatku czas i nerwy, od razu wprowadzając się do gotowego lokum. RED Real Estate Development to jedyny deweloper na warszawskim Ursusie, który oferuje taką możliwość.

[attachment=0:3li7rz6o]redalpha1.jpg[/attachment:3li7rz6o]RED Real Estate Development zrealizował na Ursusie osiedle Alpha i rozpoczął budowę kolejnego etapu – Alpha Park. Wiele z oferowanych tutaj mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, w którym limit ceny za 1 mkw.
w Warszawie wynosi 6583,1 zł. To dobra okazja, żeby zaoszczędzić na swoim pierwszym lokum. Ile? W 2014 roku państwo przeciętnie dopłacało 28 tys. zł do kredytu. Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla planujących kupno mieszkania.
- Przy zakupie mieszkania w ramach programu MdM oferujemy także kompleksowe wykończenie. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko na dopłacie od rządu, ale również na kosztach materiałów i robót, w sumie ok. 56 tys. zł – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży i marketingu osiedla Alpha.

Największe balkony
Firma przygotowała autorski program wykańczania mieszkań „Rodzina na gotowym”.
W standardzie RED gwarantowane są solidne oraz funkcjonalne materiały. Wykończenie obejmuje położenie podłóg, glazury, terakoty, a także pomalowanie ścian. W zakres usługi wchodzi również montaż drzwi wewnętrznych oraz wyposażenie łazienek
w armaturę.
- Wykańczanie mieszkania na własną rękę – to nie dla nas – mówi Marta Panko, która
z mężem Krzysztofem i córką Julką wybrała osiedle Alpha. – Program Rodzina na gotowym to była dla nas najlepszą opcją – dodaje Krzysztof Panko. – Mogliśmy wybrać materiały wykończeniowe oraz zdecydować o kolorystyce – jakie chcemy mieć drzwi czy w jakim kolorze ma być łazienka. A później wprowadziliśmy się już do gotowego mieszkania.
Przyszli mieszkańcy mogą dobierać materiały ze specjalnie opracowanego katalogu produktów, a jeśli potrzebują rady, to mogą liczyć na bezpłatną konsultację architekta wnętrz.
- Kupno gotowego lokum to oszczędność czasu i nerwów, ponieważ obowiązek wykończenia przenosimy na dewelopera. W standardzie RED zapewniamy najlepsze materiały, a na wykończenie dajemy roczną gwarancję ¬– mówi Teresa Witkowska. – Dlatego zainteresowanie naszą ofertą mieszkań pod klucz systematycznie się zwiększa, zarówno wśród singli, jak i rodzin z dziećmi.
Z decyzją o kupnie warto się pospieszyć. Na zrealizowanym osiedlu Alpha dostępnych jest już tylko 5 mieszkań. Jedno z nich zostało wykończone jako lokal pokazowy, tak aby zademonstrować wszystkie funkcje mieszkalne. Ma powierzchnię 72 mkw., 3 pokoje (dwie sypialnie), pokoju dzienny z aneksem kuchennym i balkon o pow. 9,5 mkw. Osiedle Alpha jest znane i cenione wśród mieszkańców właśnie z uwagi na duże balkony oraz tarasy, które mogą być miejscem przyjemnego relaksu lub sąsiedzkich spotkań.

[attachment=2:3li7rz6o]redalpha3.jpg[/attachment:3li7rz6o]Płacisz mniej
Również na planowanym osiedlu Alpha Park można znaleźć atrakcyjne lokale mieszczące się w programie MdM. Przykład? Dwupokojowe mieszkanie z wygodnym aneksem kuchennym. Ma powierzchnię 42 mkw. i 10-metrowy balkon. Realizacja inwestycji trwa, stąd też istnieje możliwość zmiany układu pomieszczeń.
Swoim przyszłym mieszkańcom deweloper oferuje atrakcyjną formę płatności – 20/80. To oznacza, że przy podpisywaniu umowy klient wpłaca zaledwie 20% wartości mieszkania (z czego 10% to wymagane przez Komisję Nadzoru Finansowego środki własne), a resztę kwoty w styczniu 2016 r. przy odbiorze kluczy do gotowego mieszkania. W istocie można sprowadzić tę formę do systemu 10/10/80.
- To bardzo wygodny i bezpieczny dla klientów system płatności. Na początku wpłacają oni niewielką sumę, a otrzymują gwarancję, że wprowadzą się do gotowego mieszkania. Dodatkowo oszczędzają na kosztach uruchomienia kredytu – mówi Teresa Witkowska.
Alpha to kompleksowe osiedle w warszawskiej dzielnicy Ursus. Jest zamknięte
i monitorowane, z zagospodarowanymi podwórzami i placami zabaw dla dzieci.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, a bliskość Alei Jerozolimskich zapewnia szybki dojazd do centrum, jak i wyjazd poza miasto. Planowany kolejny etap
– Alpha Park – jest kontynuacją tych założeń, ale osiedle zostanie wzbogacone m.in.
o ekologiczne rozwiązania, które obniżą koszty eksploatacji budynków i części wspólnych.

Więcej informacji na stronie www.redalpha.pl.
[attachment=1:3li7rz6o]redalpha2.jpg[/attachment:3li7rz6o]
odpowiedz
Jan Augustynowski 25.08.2014, godz. 14:46
Poprzednie etapy:


121275_1000x.jpg121277_1000x.jpg121278_1000x.jpg121279_1000x.jpg121286_1000x.jpg121288_1000x.jpg121290_1000x.jpg121291_1000x.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję