Osiedle Pry100ra

Osiedle Pry100ra

REKLAMA

O inwestycji Osiedle Pry100ra

Osiedle Pry100ra zlokalizowane jest na warszawskim Ursusie. W ramach I etapu powstały trzy budynki, w których znajdują się 122 mieszkania w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 29 do 76 mkw. 

Wszystkie lokale wyposażone są w balkony, tarasy bądź ogródki. Na dziedzińcu zaprojektowano plac zabaw dla dzieci, strefę treningową i miejsca do wypoczynku. Zaaranżowane zostały także rabaty z roślinnością. Na osiedlu nie brakuje udogodnień dla rowerzystów - znajduje się się rowerownia, stojaki oraz stacja naprawy jednośladów. Inwestycja zasilana jest w 100 proc. zieloną energią, a drewno wykorzystywane w czasie prac jest certyfikowane.

W projekcie powstały stanowiska ładowania samochodów elektrycznych i zaprojektowano fotowoltaikę, która zasila w energię części wspólne. Zamontowano także system rozsączania wód opadowych.

Równocześnie z osiedlem powstała nowa infrastruktura miejska - chodniki, latarnie i zieleń przyuliczna. Deweloper zobowiązał się w ramach inwestycji także do wybudowanie brakującego odcinka ul. Prystora, prowadzącego do Al. Jerozolimskich. Projekt przygotowała pracownia ArDJ - Detko Jurkiewicz Architekci.

Opinie o Osiedle Pry100ra

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Pry100ra
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA