rzut nazwa powierzchnia piętro cena Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1854776 PLN 91 m2 parter 1 854 776,00 zł
20 382,15 zł/m2
Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1872742 PLN 98 m2 parter 1 872 742,00 zł
19 109,61 zł/m2
Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 2121519 PLN 106 m2 parter 2 121 519,00 zł
20 014,33 zł/m2
Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 2711373 PLN 140 m2 parter 2 711 373,00 zł
19 366,95 zł/m2
Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 2931402 PLN 151 m2 parter 2 931 402,00 zł
19 413,26 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1015273 PLN 66 m2 3 1 015 273,00 zł
15 382,92 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1070257 PLN 75 m2 1 1 070 257,00 zł
14 270,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1086112 PLN 75 m2 2 1 086 112,00 zł
14 481,49 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1109896 PLN 75 m2 3 1 109 896,00 zł
14 798,61 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1141607 PLN 75 m2 5 1 141 607,00 zł
15 221,43 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1321797 PLN 81 m2 5 1 321 797,00 zł
16 318,48 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1367225 PLN 90 m2 5 1 367 225,00 zł
15 191,39 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1368028 PLN 92 m2 5 1 368 028,00 zł
14 869,87 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 497323 PLN 25 m2 1 497 323,00 zł
19 892,92 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 513365 PLN 25 m2 3 513 365,00 zł
20 534,60 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 522589 PLN 26 m2 parter 522 589,00 zł
20 099,58 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 557121 PLN 30 m2 1 557 121,00 zł
18 570,70 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 566617 PLN 30 m2 2 566 617,00 zł
18 887,23 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 579279 PLN 30 m2 3 579 279,00 zł
19 309,30 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 588775 PLN 30 m2 5 588 775,00 zł
19 625,83 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 676253 PLN 37 m2 3 676 253,00 zł
18 277,11 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 684788 PLN 37 m2 5 684 788,00 zł
18 507,78 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 686333 PLN 36 m2 5 686 333,00 zł
19 064,81 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 711016 PLN 39 m2 1 711 016,00 zł
18 231,18 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 713700 PLN 40 m2 1 713 700,00 zł
17 842,50 zł/m2
17 842,50 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 719189 PLN 39 m2 parter 719 189,00 zł
18 440,74 zł/m2
18 440,74 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 734568 PLN 40 m2 3 734 568,00 zł
18 364,20 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 735534 PLN 39 m2 4 735 534,00 zł
18 859,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 738892 PLN 41 m2 4 738 892,00 zł
18 021,76 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 742916 PLN 40 m2 4 742 916,00 zł
18 572,90 zł/m2
18 572,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 747385 PLN 41 m2 5 747 385,00 zł
18 228,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 749590 PLN 43 m2 3 749 590,00 zł
17 432,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 754052 PLN 43 m2 4 754 052,00 zł
17 536,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 756880 PLN 45 m2 1 756 880,00 zł
16 819,56 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 759542 PLN 46 m2 1 759 542,00 zł
16 511,78 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 762976 PLN 43 m2 5 762 976,00 zł
17 743,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 770983 PLN 45 m2 2 770 983,00 zł
17 132,96 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 773963 PLN 46 m2 2 773 963,00 zł
16 825,28 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 788385 PLN 46 m2 3 788 385,00 zł
17 138,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 794489 PLN 45 m2 3 794 489,00 zł
17 655,31 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 798000 PLN 46 m2 4 798 000,00 zł
17 347,83 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 802807 PLN 46 m2 5 802 807,00 zł
17 452,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 803891 PLN 45 m2 4 803 891,00 zł
17 864,24 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 805072 PLN 49 m2 1 805 072,00 zł
16 430,04 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 813293 PLN 45 m2 5 813 293,00 zł
18 073,18 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 820358 PLN 49 m2 2 820 358,00 zł
16 742,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 840673 PLN 52 m2 3 840 673,00 zł
16 166,79 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 845835 PLN 49 m2 3 845 835,00 zł
17 261,94 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 850930 PLN 49 m2 4 850 930,00 zł
17 365,92 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 858561 PLN 58 m2 1 858 561,00 zł
14 802,78 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 861121 PLN 49 m2 5 861 121,00 zł
17 573,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 862509 PLN 52 m2 5 862 509,00 zł
16 586,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 876699 PLN 58 m2 2 876 699,00 zł
15 115,50 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 882188 PLN 60 m2 1 882 188,00 zł
14 703,13 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 907574 PLN 60 m2 2 907 574,00 zł
15 126,23 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 912977 PLN 58 m2 3 912 977,00 zł
15 740,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 932961 PLN 60 m2 3 932 961,00 zł
15 549,35 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 937161 PLN 58 m2 4 937 161,00 zł
16 157,95 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 940580 PLN 59 m2 1 940 580,00 zł
15 942,03 zł/m2
15 942,03 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 943277 PLN 59 m2 1 943 277,00 zł
15 987,75 zł/m2
15 987,75 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 949254 PLN 58 m2 5 949 254,00 zł
16 366,45 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 958348 PLN 60 m2 5 958 348,00 zł
15 972,47 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 959267 PLN 59 m2 2 959 267,00 zł
16 258,76 zł/m2
16 258,76 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 959641 PLN 66 m2 1 959 641,00 zł
14 540,02 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 962018 PLN 59 m2 2 962 018,00 zł
16 305,39 zł/m2
16 305,39 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 965496 PLN 59 m2 parter 965 496,00 zł
16 364,34 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 972835 PLN 56 m2 5 972 835,00 zł
17 372,05 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 977954 PLN 59 m2 3 977 954,00 zł
16 575,49 zł/m2
16 575,49 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 980758 PLN 59 m2 3 980 758,00 zł
16 623,02 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 987457 PLN 66 m2 2 987 457,00 zł
14 961,47 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 990412 PLN 59 m2 4 990 412,00 zł
16 786,64 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 990412 PLN 59 m2 parter 990 412,00 zł
16 786,64 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 991523 PLN 62 m2 parter 991 523,00 zł
15 992,31 zł/m2
15 992,31 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 993252 PLN 59 m2 4 993 252,00 zł
16 834,78 zł/m2