| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1854776 PLN | 91 m2 | parter | - | 1 854 776,00 zł 20 382,15 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1872742 PLN | 98 m2 | parter | - | 1 872 742,00 zł 19 109,61 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 2121519 PLN | 106 m2 | parter | - | 2 121 519,00 zł 20 014,33 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 2711373 PLN | 140 m2 | parter | - | 2 711 373,00 zł 19 366,95 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 2931402 PLN | 151 m2 | parter | - | 2 931 402,00 zł 19 413,26 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1015273 PLN | 66 m2 | 3 | - | 1 015 273,00 zł 15 382,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1070257 PLN | 75 m2 | 1 | - | 1 070 257,00 zł 14 270,09 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1086112 PLN | 75 m2 | 2 | - | 1 086 112,00 zł 14 481,49 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1109896 PLN | 75 m2 | 3 | - | 1 109 896,00 zł 14 798,61 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1141607 PLN | 75 m2 | 5 | - | 1 141 607,00 zł 15 221,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1321797 PLN | 81 m2 | 5 | - | 1 321 797,00 zł 16 318,48 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1367225 PLN | 90 m2 | 5 | - | 1 367 225,00 zł 15 191,39 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1368028 PLN | 92 m2 | 5 | - | 1 368 028,00 zł 14 869,87 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 497323 PLN | 25 m2 | 1 | - | 497 323,00 zł 19 892,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 513365 PLN | 25 m2 | 3 | - | 513 365,00 zł 20 534,60 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 522589 PLN | 26 m2 | parter | - | 522 589,00 zł 20 099,58 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 557121 PLN | 30 m2 | 1 | - | 557 121,00 zł 18 570,70 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 566617 PLN | 30 m2 | 2 | - | 566 617,00 zł 18 887,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 579279 PLN | 30 m2 | 3 | - | 579 279,00 zł 19 309,30 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 588775 PLN | 30 m2 | 5 | - | 588 775,00 zł 19 625,83 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 676253 PLN | 37 m2 | 3 | - | 676 253,00 zł 18 277,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 684788 PLN | 37 m2 | 5 | - | 684 788,00 zł 18 507,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 686333 PLN | 36 m2 | 5 | - | 686 333,00 zł 19 064,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 711016 PLN | 39 m2 | 1 | - | 711 016,00 zł 18 231,18 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 713700 PLN | 40 m2 | 1 | - | 713 700,00 zł 17 842,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 719189 PLN | 39 m2 | parter | - | 719 189,00 zł 18 440,74 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 734568 PLN | 40 m2 | 3 | - | 734 568,00 zł 18 364,20 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 735534 PLN | 39 m2 | 4 | - | 735 534,00 zł 18 859,85 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 738892 PLN | 41 m2 | 4 | - | 738 892,00 zł 18 021,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 742916 PLN | 40 m2 | 4 | - | 742 916,00 zł 18 572,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 747385 PLN | 41 m2 | 5 | - | 747 385,00 zł 18 228,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 749590 PLN | 43 m2 | 3 | - | 749 590,00 zł 17 432,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 754052 PLN | 43 m2 | 4 | - | 754 052,00 zł 17 536,09 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 756880 PLN | 45 m2 | 1 | - | 756 880,00 zł 16 819,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 759542 PLN | 46 m2 | 1 | - | 759 542,00 zł 16 511,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 762976 PLN | 43 m2 | 5 | - | 762 976,00 zł 17 743,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 770983 PLN | 45 m2 | 2 | - | 770 983,00 zł 17 132,96 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 773963 PLN | 46 m2 | 2 | - | 773 963,00 zł 16 825,28 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 788385 PLN | 46 m2 | 3 | - | 788 385,00 zł 17 138,80 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 794489 PLN | 45 m2 | 3 | - | 794 489,00 zł 17 655,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 798000 PLN | 46 m2 | 4 | - | 798 000,00 zł 17 347,83 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 802807 PLN | 46 m2 | 5 | - | 802 807,00 zł 17 452,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 803891 PLN | 45 m2 | 4 | - | 803 891,00 zł 17 864,24 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 805072 PLN | 49 m2 | 1 | - | 805 072,00 zł 16 430,04 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 813293 PLN | 45 m2 | 5 | - | 813 293,00 zł 18 073,18 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 820358 PLN | 49 m2 | 2 | - | 820 358,00 zł 16 742,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 840673 PLN | 52 m2 | 3 | - | 840 673,00 zł 16 166,79 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 845835 PLN | 49 m2 | 3 | - | 845 835,00 zł 17 261,94 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 850930 PLN | 49 m2 | 4 | - | 850 930,00 zł 17 365,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 858561 PLN | 58 m2 | 1 | - | 858 561,00 zł 14 802,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 861121 PLN | 49 m2 | 5 | - | 861 121,00 zł 17 573,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 862509 PLN | 52 m2 | 5 | - | 862 509,00 zł 16 586,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 876699 PLN | 58 m2 | 2 | - | 876 699,00 zł 15 115,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 882188 PLN | 60 m2 | 1 | - | 882 188,00 zł 14 703,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 907574 PLN | 60 m2 | 2 | - | 907 574,00 zł 15 126,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 912977 PLN | 58 m2 | 3 | - | 912 977,00 zł 15 740,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 932961 PLN | 60 m2 | 3 | - | 932 961,00 zł 15 549,35 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 937161 PLN | 58 m2 | 4 | - | 937 161,00 zł 16 157,95 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 940580 PLN | 59 m2 | 1 | - | 940 580,00 zł 15 942,03 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 943277 PLN | 59 m2 | 1 | - | 943 277,00 zł 15 987,75 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 949254 PLN | 58 m2 | 5 | - | 949 254,00 zł 16 366,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 958348 PLN | 60 m2 | 5 | - | 958 348,00 zł 15 972,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 959267 PLN | 59 m2 | 2 | - | 959 267,00 zł 16 258,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 959641 PLN | 66 m2 | 1 | - | 959 641,00 zł 14 540,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 962018 PLN | 59 m2 | 2 | - | 962 018,00 zł 16 305,39 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 965496 PLN | 59 m2 | parter | - | 965 496,00 zł 16 364,34 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 972835 PLN | 56 m2 | 5 | - | 972 835,00 zł 17 372,05 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 977954 PLN | 59 m2 | 3 | - | 977 954,00 zł 16 575,49 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 980758 PLN | 59 m2 | 3 | - | 980 758,00 zł 16 623,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 987457 PLN | 66 m2 | 2 | - | 987 457,00 zł 14 961,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 990412 PLN | 59 m2 | 4 | - | 990 412,00 zł 16 786,64 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 990412 PLN | 59 m2 | parter | - | 990 412,00 zł 16 786,64 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 991523 PLN | 62 m2 | parter | - | 991 523,00 zł 15 992,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 993252 PLN | 59 m2 | 4 | - | 993 252,00 zł 16 834,78 zł/m2 | |