obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1109896 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1109896 PLN
powierzchnia
75,00 m2
cena
1 109 896,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 798,61 zł/m2
piętro
3
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 1109896 PLN4 pokoi Oferta nr: 45454423

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1109896  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1109896 PLN w inwestycji Orzechowa 2