obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 759542 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 759542 PLN
powierzchnia
46,00 m2
cena
759 542,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 511,78 zł/m2
piętro
1
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 759542 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454375

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 759542  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 759542 PLN w inwestycji Orzechowa 2