obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 802807 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 802807 PLN
powierzchnia
46,00 m2
cena
802 807,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
17 452,33 zł/m2
piętro
5
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 802807 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454485

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 802807  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 802807 PLN w inwestycji Orzechowa 2