obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 820358 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 820358 PLN
powierzchnia
49,00 m2
cena
820 358,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 742,00 zł/m2
piętro
2
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 820358 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454395

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 820358  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 820358 PLN w inwestycji Orzechowa 2