obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 958348 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 958348 PLN
powierzchnia
60,00 m2
cena
958 348,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
15 972,47 zł/m2
piętro
5
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 958348 PLN3 pokoi Oferta nr: 45454499

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 958348  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 958348 PLN w inwestycji Orzechowa 2