obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1015273 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1015273 PLN
powierzchnia
66,00 m2
cena
1 015 273,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
15 382,92 zł/m2
piętro
3
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 1015273 PLN3 pokoi Oferta nr: 45454447

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1015273  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1015273 PLN w inwestycji Orzechowa 2