obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 840673 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 840673 PLN
powierzchnia
52,00 m2
cena
840 673,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 166,79 zł/m2
piętro
3
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 840673 PLN3 pokoi Oferta nr: 45454433

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 840673  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 840673 PLN w inwestycji Orzechowa 2