obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 579279 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 579279 PLN
powierzchnia
30,00 m2
cena
579 279,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
19 309,30 zł/m2
piętro
3
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 579279 PLN1 pokoi Oferta nr: 45454443

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 579279  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 579279 PLN w inwestycji Orzechowa 2