obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1367225 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1367225 PLN
powierzchnia
90,00 m2
cena
1 367 225,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
15 191,39 zł/m2
piętro
5
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 1367225 PLN5 pokoi Oferta nr: 45454581

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1367225  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 1367225 PLN w inwestycji Orzechowa 2